Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 189
Pora na moje #pokapake (ʘʘ) zostałem wylosowany przez przemiłą @Nutellowa Mirabelkę, której serdecznie dziękuję za paczuszkę, nie mogłem trafić lepiej. Pierwsze co zwróciło moją uwagę przy otwieraniu to bardzo przyjemny zapach, a to wszystko przez własnoręcznie robioną (!) sojową świecę, która wygląda i pachnie tak dobrze, że aż szkoda byłoby mi ją zapalić [] w opisie wspominałem że lubię gry, jest i gra! Będziemy testować ze znajomymi :D jest parę Michałków (bo resztę zjadłem), świąteczne skarpety, karta-multitool i ogrzewacz prawie tak ciepły jak moje serduszko po otwarciu paczki ʕʔ dalej mamy zestaw małego zegarmistrza i ściereczka, bo wspominałem że mam ich kilka, teraz będę mógł się nimi zająć jak profesjonalista ( ͠° ͟ل͜ ͡°) punkt kulminacyjny to #kosmonauta, sami wiecie jaki, sami wiecie co robiący #pdk, puzzle z naszym największym Polakiem #2137, oraz list, przy którym też wypuściłem szybciej powietrze nosem i bardzo milo się czytało. Strasznie jestem zadowolony z paczuszki, jeszcze raz dziękuję! ʕʔ
#wykopaka
Pobierz krolik1337 - Pora na moje #pokapake (ʘ‿ʘ) zostałem wylosowany przez przemiłą @Nutello...
źródło: comment_1639051460yaBrK0Q1wVeI3z8U5uFo7t.jpg
  • 15