Wpis z mikrobloga

Od pół roku czytam i słyszę, że od grudnia tylko e-toll. Myślałem, że w tym roku nie będę miał przyjemności tego testować no ale niestety trafiła się delegacja z Warszawy do Gdyni. Ok. Ogarnąłem profil, mam aplikację, dodałem środki żeby było na dwa przeloty.
Jadę, w sumie trochę jestem ciekaw jak to działa, chociaż mam w głowie to, że łatwo można zarobić mandat 500 zł za to że aplikacja nie zadziała czy cokolwiek. Dojedzam do bramek wjazdowych, olałem automat do pobierania biletu bo przecież mam aplikację. Nic, szlaban się nie podnosi. #!$%@? za mną od innych kierowców da się kroić nożem. Cofam, pokornie biorę bilet - jadę.
Bramki zjazdowe, na horyzoncie widzę jeden, dwa, trzy ... Dziesięć bramek. Cztery z czerwonym iksem i sześć z dumnym napisem "Amber GO". Przy skrajnej prawej bramce ustawia się podejrzanie długi ogonek. To pewnie Ci co aplikacji nie ogarnęli pomyślałem. Jadę na bursztynową bramkę - co będzie to będzie. Nic, szlaban leży i nawet nie drgnie. Czekam, nikt za mną nie czeka na szczęście. Mija minuta.... Nic się tu już nie wydarzy.
Jadę na wstecznym z duszą na ramieniu. Dobry z BMW człowiek wpuścił mnie w połowie kolejki. Dojechałem do bramki. Podając pani kartę floty pytam a co z tym eTollem, pani na to "ale to tu nie działa".
#polska #etoll #drogi #autostradypolska
Milql - Od pół roku czytam i słyszę, że od grudnia tylko e-toll. Myślałem, że w tym r...

źródło: comment_1639009248gmflyOXMeud9jpyirUhZyp.jpg

Pobierz
  • 13
@KolorowyMisioPluszowy Ucałowałem pierścień mego Pana przed założeniem kierownicy mojego bolidu. On spojrzał na mnie i ze łzami w oczach powiedział Synu niech cię bursztynowe światło prowadzi
Chciałem opowiedzieć krótką historię o spotkaniu się oczekiwań z rzeczywistością. Na pewno nie doczytałem że e-toll tam nie działa. Moja wina, tak mi wstyd....
Tylko po kiego grzyba na wszystkich austradach wyświetlają że od 1 grudnia TYLKO e-toll.. i tak już od kilku miesięcy.