Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kupiłbym se spodnie z neta, ale chyba bym musiał z 20 par zamówić żeby cokolwiek wybrać.. Prawie zawsze jak są w nogawkach dobre, to pas trzeba ściskać jak worek, a te z dobrym pasem mi nawet przez nogę nie przechodzą. No chyba, że jakieś typowo proste albo szerokie spodnie, które mi się nie podobają. Oczywiście na zdjęciach modele zawsze 190 cm i nogi jak u bociana, więc ciężko to odnieść do siebie, a tabele rozmiarów to chyba z losowego generatora, bo już nieraz nijak się miały do rzeczywistości.

#modameska #ubierajsiezwykopem #zalesie #gorzkiezale
Pobierz Tippler - Kupiłbym se spodnie z neta, ale chyba bym musiał z 20 par zamówić żeby coko...
źródło: comment_1639007068l1VTFLsDe3p1jL1DS3qgJS.jpg
  • 5
@Tippler: Mam tak samo, wołaj jak znajdziesz dobrą markę. Ostatnio na zalando zauważyłem nowy filtr oprócz skinny i slim są jeszcze tapered, które wydają się odrobinę luźniejsze. Zamówiłem kilka par, ale i tak po 20 minutach już nie mogę wytrzymać tak opinają łydy :/
@Tippler, mam podobny problem, bo mam długie i umięśnione nogi. Polecam w takim przypadku kupować spódnie o fasonie regular - z szerszymi nogawkami - i dawać na przerobki do krawca, który je zwęzi w pasie i tam gdzie trzeba w nogawkach. Są to proste przeróbki, które zrobi każdy krawiec. Może wyjdzie to trochę drożej, ale za to będziesz miał spodnie, które leżą udealnie i aż chce się je nosić.