Wpis z mikrobloga

Przed Robertem Kubicą otwiera się nowa ścieżka w Formule 1 - zespół Haas. Ta teoria ma naprawdę wiele sensu, więc posłuchajcie.
Mazepin nie może startować ze swoją flagą rosji przez doping rosyjskich sportowców. Natomiast jeśli dojdzie do eskalacji na linii Rosja - Ukraina, a może nawet Białoruś, kraje bałtyckie, w końcu Polska? Przemyślmy to. W sytuacji wojny cały zachodni świat opowie się po stronie Polski, przy okazji wykazując dezaprobatę dla działań rosji. W takim nadzwyczajnym trybie, jak myślicie, kogo jako kierowcę będzie chciał mieć Amerykański zespół?


Zresztą, w wypadku wojny może nawet FIA zareaguje i zobaczymy Roberta u boku Schumachera. Pozostaje trzymać kciuki za konflikt zbrojny, w innym wypadku plan nie wypali. Mam jednak nadzieję, że marketingowcy Orlenu oraz Daniel Obajtek sondują rynek i są przygotowani na opisaną ewentualność. @orlen_lite wołam, ale jak już napisałem - macie ten plan zapewne rozpisany na stole.

#f1 #kubica #rk2022 #supportkubica
Pobierz 3x32 - Przed Robertem Kubicą otwiera się nowa ścieżka w Formule 1 - zespół Haas. Ta t...
źródło: comment_16389895568sC8emgVSAbwkPjXc0dyJ3.jpg
  • 31
@fordern: Rozwijałem wielokrotnie, nie chce mi się powtarzać... powiem tyle, jeśli jesteś uważnym obserwatorem, a za takiego w moich oczach uchodzisz za serię #krotkahistoriaof1 , to potrafisz dostrzegać i odczytywać znaki... Forza Robert!