Wpis z mikrobloga

@Jestem_robotem123: Jaki symetryzm? To tylko prawaczki masowo jęczą jak się zwolni z pracy z powodu jego szajby - najczęściej jak ktoś dowali jakąś głupotę np. dotyczącą mniejszości społecznym, ja osobiście to całkowicie rozumiem i nawet popieram, miejsce pracy to nie jest miejsce na religijne moralizowanie.
bo stawiasz znak równości między zwolnieniem kogoś z powodu jego wyznania, a pomiędzy laska bezpodstawne wyzywająca żołnierzy od morderców


@Jestem_robotem123: Nie zwolnili z powodu wyznania, tylko sugerowania, że powinno się zabijać homoseksualistów i zasłanianie się Biblią. Ciekawe czy byłbyś taki wyrozumialy jakby ktoś sugerował, że można zabić Twoją matkę i powoływał się na Spider-mana.
Z jednej strony laska która nazywa żołnierzy mordercami oraz daje wrogowi amunicję do prowadzenia wojny informacyjnej, a zdrugiej typ który cytuje książkę i dla ciebie to jest to samo. No #!$%@? XD


@Jestem_robotem123: Gdzie napisałem, że to jest to samo? Miałem na myśli to, że gdyby firma nie zwolniła w obu tych przypadkach, to doszłoby to strat wizerunkowych, a nie, że te dwa przypadki są tożsame, czy jest między nimi znak
@ziumbalapl: Przeciez ten chłop napisał to na grupce pracowniczej (pomijam już fakt że nie jest nikim znanym), w jaki niby sposób firma poniosła straty wizerunkowe? XD

Został zwolniony bo nie dołączył się do kółka wzajemnego #!$%@? i nie bawił się z nimi
Przeciez ten chłop napisał to na grupce pracowniczej (pomijam już fakt że nie jest nikim znanym), w jaki niby sposób firma poniosła straty wizerunkowe? XD


@Jestem_robotem123: Może stąd, że gdyby nie został zwolniony, to pracownicy mogliby zrobić duży hałas w mediach? Nie wierz jak łatwo rozdmuchać pewne sprawy?

Został zwolniony bo nie dołączył się do kółka wzajemnego spier****nia i nie bawił się z nimi


Nie "nie bawił się z nimi", bo
Może stąd, że gdyby nie został zwolniony, to pracownicy mogliby zrobić duży hałas w mediach? Nie wierz jak łatwo rozdmuchać pewne sprawy?


@ziumbalapl: To wtedy już oni działają na niekorzyść firmy a nie on XD Piękne fikoły robisz żeby tylko wyszło na twoje
To wtedy już oni działają na niekorzyść firmy a nie on XD


@Jestem_robotem123: Czyli jak ktoś zgłosi na policję przestępstwo dokonane przez księdza, a potem pojdzie ze sprawa do mediów, to ofiara jest winna tego, że kościół traci reputację, a nie ksiądz? Przecież to niedorzeczne - winna jest osoba, która rzuca nienawistne hasełka w intranecie, a nie osoby, które nie chcą by coś takiego miało miejsce - i taki akrobata jak