Wpis z mikrobloga

@integrator1234: Ale przecież usłyszysz te same słowa nie tylko od laski, ale i od funkcjonującego chłopaka. Czemu akurat kobiety zobrzydzać? Potem idziesz na randkę, słyszysz, że kobieta mówi że się szanuje a Ty w głowie masz "acha, pewnie skaczesz po chadowych #!$%@?, szmato!". Pielęgnowana nienawiść wchodzi pod skórę.

Ja oceniany przez facetów jestem na max 3/10, nie ćwiczę, jestem łysy, noszę okulary i zarabiam 3k na rękę, nie mam samochodu ani
  • Odpowiedz
@integrator1234: 183. Wiem wiem. Ofc nie wierzę, że to tylko to bo sam zazdroszczę każdemu, kto ma normalne włosy, kogo broda nie wygląda jak przeniesiona z dolnej części brzucha brzucha i to nierówno etc.
Trawa po drugiej stronie płotu bardziej zielona i pewnie gdybym był niższy, tworzyłbym właśnie memy na taga.
  • Odpowiedz
@mistercogito No ale w dzisiejszym świecie wybujałe ego daje korzyści. I właśnie dlatego tak komicznie brzmią na mirko chłopcy tak bardzo angażujący się emocjonalnie w randomowe laski z neta, z którymi nigdy nie zamienią słowa, bo są totalnym przeciwieństwem wybujałego ego.
I to oni duszą się we własnej skórze.
Jakieś to wszystko takie nie wiem
  • Odpowiedz
tacy faceci imponują raczej zaburzonym laskom, które potrzebują negatywnych emocji i uważają, że kłótnie powinny być na porządku dziennym. Raczej nie zależy Wam na aprobacie takich, a przynajmniej nie powinno, stąd nie rozumiem, skąd przejęcie tą kwestią.


@addendum: dlatego, że te zaburzone stanowią 95% ogółu.
  • Odpowiedz
@harold97: Fajne podejście. "Nie muszę się na czymś znać, by wiedzieć że i tak mam rację". Człowiek się kształci, doszkala, zdobywa doświadczenie, czyta, analizuje a świat może być taki prosty! :) Laski na pewno piszczą na Twój widok! :)
  • Odpowiedz
@Oksymoron69321: XD fikoł godny kobiety
o tym pisałem, to ty mówiłeś, że jak nie masz doświadczenia i zawsze laski cię zlewały albo wyśmiewały to nie wypowiadaj się bo nic nie wiesz XD
na pewnie nie jesteś różowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Klahupo6622: Nie chodzi o to że nie powinieneś podnieść głosu jak byłeś zły, to uzasadnione, mówię tylko, że nie każdą kobietę to podnieca, dla mnie to niezrozumiałe jak można się podniecić w tak smutnej /nieprzyjemnej chwili. Czasem wydaje mi się, że kobieta którą podnieca krzyk ma jakieś problemy emocjonalne, bo przecież to jednoznacznie negatywne wydarzenie.
  • Odpowiedz
tacy faceci imponują raczej zaburzonym laskom, które potrzebują negatywnych emocji i uważają, że kłótnie powinny być na porządku dziennym.


@addendum: nie wierze że napisała to dziewczyna. Fałszywy różowy?
Przecież nawet w filmiku laska mówi że badboy podnieca.
Dziewczyny szukają badboyów bo je podniecają. Nie chcą żadnych kłótni.
Najlepiej żeby taki badboy był zły dla innych i dziki w łóźku ale poza nim był dla niej w miarę normalny.
  • Odpowiedz