Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: jak patrzę po ludziach z gimnazjum, liceum to sporo związków zawartych jeszcze wtedy dalej trwa i często są już zaręczeni, a niektórzy nawet po ślubie. Oczywiście znajdzie się p0lka, która zaciążyła w technikum z jednym, a później z jeszcze innym, ale to wiadomo klasyk. Grupy znajomych też jakieś się ostają.
Jest jeszcze ten plus, że dorastasz poznając potencjalną partnerkę w wielu sytuacjach, wiesz mniej więcej jak jest postrzegana przez innych,
@Kodzirasek trochę #!$%@?. Mam 27l, w tym roku zaliczyłem laski w wieku: 23 (fwb), 25(fwb), 17 (miało być fwb, wyszedł ons), 22 (ons), 18 ("związek" 4 mies). Jak jesteś przegryw to it's over, wiek nie na znaczenia. Mam znajomego w wieku 34 i bzika laski w wieku 17+.
@classics107: Ale ciężko spotkać ogólnie 17stke co lubi starszych bo zazwyczaj tak max 3-4 lata różnicy a te 17stki co zadają się se starszymi to mogły nie mieć ojca lub był niedostępny i teraz lubia starszych.
@Kodzirasek 23 - u znajomego na urodzinach, 25 - siłownia (( ͡º ͜ʖ͡º)), 17 - datezone (tak, serio.), 22 - na dożynkach xD, 18 - Badoo (tutaj trafiłem na diament, aczkolwiek #!$%@? to czego trochę żałuję bo z charakteru była 9.9/10, wygląd 8/10. Kiedyś o tej relacji tutaj napiszę bo to w #!$%@? ciekawa historia na której sporo mirków mogłoby się coś nauczyć).

Nie jestem jakimś mega
@Kodzirasek nie zgodzę się. Przebywałem sporo w otoczeniu nastek w tym roku z racji posiadania 18tki jaki swojej dupy ( ͡º ͜ʖ͡º). Każda miała starszego faceta od siebie. Rozstrzał spory 20-30 lat. Serio.

Moja była miała ojca, matkę. Nie mieli nic przeciwko temu że się ze mną spotykała. Na luzie przychodziłem do niej do domu, normalnie ze starym rozmawiałem z mamą jej też. Ale to chyba różnie
@classics107: Na Datezone poznałem sporo 15/16stek ale tam wiadomo ciężko trafić na jakąś ładna ale czasem jakas perełka się zdarzy heh

Tylko wiadomo na te młody działaja prezenty nawet jakiś maczek lub prezenty typu bielizna

Tylko ja mieszkam na wiosce na Podkarpaciu i nie mam takiego wyboru jak w w jakiś większych miastach.
@Kodzirasek: Ale wiesz co mi się nie podoba ? Twój znajomy pewnie udaje miłość żeby tylko dobrać się do majtek a potem kop w dupe ja za to od razu pisze konkretnie i nie chce krzywdzić siebie i kobiety.

W ogóle pokazałbyś na priv tą 18stke twoją byłą aż ciekaw jestem jak wyglada skoro dałeś jej 8/10
@classics107: Ej doradź mi jeszcze poznałem 18stke i ja ogólnie na żywo potrafię lepiej bajerować a nie umiem za bardzo pisać tak żeby zaciekawić ja lub wzbudzić emocje.Ogólnie chciałem od razu ustawić spotkanie ale ona zajęta teraz dużo + chodzi do szkoły a po szkole do pracy. I co mam co kilka dni dni pytać czy się spotka to trochę głupie Kurde i nie wiem co wymyslec.

Albo zalozmy ze będzie