Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Jako, że zima za oknami to idealny moment, aby stworzyć tu nitkę z grami do których wracamy w okresie zimowym () Ja osobiście chciałbym poexpić sobie takim soul masterem albo bk w devias, niestety znaleźć w miarę żywy serwer mu graniczy z cudem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale to nic, jest pełno innych świetnych gierek, dawajcie swoje propozycje!

#gry #grajzwykopem #nostalgia #muonline
choinkaozapachukokosowymdomalucha - Hej Mirki! Jako, że zima za oknami to idealny mom...

źródło: comment_1638891333CJXq1kAZolWx4NInk7zLj7.jpg

Pobierz
  • 35
@kebab_z_ostrym: Pierwsze mu w które grałem, jeszcze na 1.02k xD Potem to już nie było to samo, ale też fajnie sie grało xD W gimnazjum wszystkie pieniądze wydawałem, żeby kupować seed sphere, które były warte 5 czarnych fenirów :D Pamiętam, że miałem jeden z najlepszych setów na mg swojego czasu. Nie pamiętam nazwy, ale to były te z dodatkowymi socetami na ww seed spehere. Pewnego razu chciałem zmienić postać i eq,
@choinkaozapachukokosowymdomalucha: XDDD Ja właśnie lubiłem S4, chociaż zaczynałem na S3 chyba grać. Pamiętam jak był bug na jednym sezonie i summonerka z pięści miała wszystko na hita xd Z takich pozytywnych wspomnień to wygrałem w konkursie 100 CP chyba i mogłem seta fo kupić jak jeszcze nie można było wymieniać się takimi setami ale nie chciało mi się właśnie tych seed sphere wbijać xd. Jakiś czas temu odpaliłem to nie dość