Wpis z mikrobloga

#ccna #telekomunikacja #siecikomputerowe #it #pracbaza #cisco

Witajcie, przygotowuję się do podejścia do egzaminu CCNA 200-301, taki wymóg od pracodawcy żeby posiadać ten certyfikat. Jak wiadomo od jakiegoś roku zmieniła się formuła egzaminu. Niektóre zagadnienia wycofano, inne dodano. Moje pytanie czy ma ktoś jakiegoś sourca do aktualnej bazy pytań z oficjalnego egzaminu? Do starego typu egzaminu znalazłem dużo źródełek, kupiłem pytania na e-bay itp. Aktualnie korzystam z https://vceguide.com/what-are-two-requirements-for-an-hsrp-group-4/ ale nie mam pewności że to pytania z nowej puli. Mam również pakiet Boson Exam Enviroment gdzie można się poczucyć pytań ale nie są to pytania oficjalne. Oprócz tego książki autorstwa Adama Józefioka i inne.
Pytanie czy macie jeszcze jakieś źródełka, przecieki, jakby ktoś coś posiadał byłbym wdzięczny. Termin zbliża się wielkimi krokami, powoli robi mi się ciepło na myśl że do uzyskania certyfikatu potrzebuję zdać egzamin na 82.5%.
Ktoś zdawał egzamin na nowej formule i podzieliłby się feedbackiem? Pozdrawiam cieplutko :)
  • 8
@wacek_1984: Właśnie sprawdzam, za dostęp do pytań trzeba zabulić 20 dolków na miesiąc. Ciekawe jak z pytaniami czy są oficjalne. trochę to kosztuje w przeliczeniu na cebuliony, a mój pracodawca już trochę zainwestował w materiały dydaktyczne.
@wacek_1984: Oprócz tego jeszcze opłata egzaminacyjna dla dwóch osób. Co prawda jednorazowa - o ile zdamy xD Ogólnie za frajer znalazłem do pobrania te pytania z 9tut, nie są umieszczone na stronie tylko w pdf do pobrania bez kupowania subskrypcji. Dzięki za linka bo wyglądają legitnie.
do uzyskania certyfikatu potrzebuję zdać egzamin na 82.5%.


@towlie97: nie potrzebujesz 82,5% tylko 825 pkt a jak byś nic nie napisał to dostajesz 300 pkt. Teraz to i tak te pkt nie są ważne bo po egzaminie masz tylko wiadomość że zdałeś bądź nie.

Oprócz tego książki autorstwa Adama Józefioka i inne.


@towlie97: Na co ci książki skoro twoim celem jest wykuć pytania, a nie się nauczyć?
nie potrzebujesz 82,5% tylko 825 pkt a jak byś nic nie napisał to dostajesz 300 pkt. Teraz to i tak te pkt nie są ważne bo po egzaminie masz tylko wiadomość że zdałeś bądź nie.


@d1sconn3cted: to w sumie dobra informacja że na start 300 pkt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na co ci książki skoro twoim celem jest wykuć pytania, a nie się nauczyć?


Z książek właśnie