Wpis z mikrobloga

  • 738
Jeśli sprawdza się doniesienia o obowiązkowym szczepieniu dla pewnej grupy osób, to należy się temu bezwzględnie przeciwstawić. Nawet jeśli nie jesteśmy w tej grupie. Dzisiaj przyjdą po nich, a jak nie zaportestujemy, jutro po nas i nikt w naszej obronie nie stanie.

To zwykła "technika salami", aby nie wzbudzać niepokojów w całym społeczeństwie.

Żart się skończyły, teraz jest prawdziwa #ostatniaprosta i jeśli odpuścimy, czeka nas abonament na prawa obywatelskie do końca naszych dni.

#stopsegregacjisanitarnej #koronawirus
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Podly_Bzik: To teraz uważaj, bo powiem ci, co nadejdzie.
1. Szczepienia na covid będą obowiązkowe na całym świecie (w Polsce za pół roku - rok).
2. Szczepienia na covid będą obowiązkowe dla wszystkich (również dla małych dzieci).
3. Certyfikat covidowy będzie trzeba odnawiać co 6 miesięcy (a w państwach takich jak Izrael, Hiszpania, Australia itp. być może nawet co 3-4).
4. Maseczki i obostrzenia nie zostaną zniesione nawet przy 100% wyszczepieniu.
5. Pojawiać będą się wciąż nowe warianty, żeby utrzymywać ludzi w permanentnym
psycha - @Podly_Bzik: To teraz uważaj, bo powiem ci, co nadejdzie.
1. Szczepienia na...

źródło: comment_1638880910R5GP37BzMtnwtzjUWWelt0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
należy się temu bezwzględnie przeciwstawić. Nawet jeśli nie jesteśmy w tej grupie.


@DonCruzo: Jak "pałowali Julki" (bo taki jest poziom namysłu wykopków nad światem), to było hehe najśmieszniej, bo dzeci nienarodzone a potężna wolnościowa prawica i tak seksu nie uprawia i można było pobyć mizoginem, więc nie liczyłbym, że teraz ci ludzie wyjmą gwóźdź z głowy, zwłaszcza jak wiedzą czerpią z żółtych napisów, bo i takich jest sporo
  • Odpowiedz
Zaszczepisz się dopiero gdy politycy będą mówić prawdę, albo gdy szczepionka będzie odbijać wirusa jak paletka do Ping ponga. Jesteś niepoważny.


@Podly_Bzik:

26 listopada – tego samego dnia, którego WHO uznała Omikron za „wariant budzący obawę” (Variant of Concern – VOC) – działająca w branży energii odnawialnej firma Scatec zorganizowała w jednej z restauracji w pobliżu portu w Oslo przyjęcie dla pracowników.

Firma prowadzi działalność w RPA, a na przyjęciu była co najmniej jedna osoba, która niedawno wróciła z tego kraju. Jednak według rzecznika przedsiębiorstwa na imprezę wpuszczono tylko osoby legitymujące się negatywnym testem, a przy
  • Odpowiedz
Kiedy przyszli po szurów klaskałem, bo ktoś powinien się #!$%@? wziąć za tę hołotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po komunistów akurat mogli by przyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GienekZFabrykiOkienek: @Atreyu: nie wiem czy te buźki oznaczają że zdajecie sobie sprawę z tego jak głupie jest to co piszecie czy że nie zdajecie sobie z tego sprawy. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@piaskun87: ale ty wiesz że grypy masz trzy typy A, B, C i w każdym typie masz po 200 szczepów..
a szczepisz się na szczep który wirusolodzy "zgadują" że będzie w tym roku na topie?

a covida masz już kolejną mutację a szczepionka jest ciągle ta sama...
  • Odpowiedz
- #!$%@? 300 lat dowodów na skuteczność szczepień, eradykowanie czarnej ospy, uratowanie znacznej części ludzkości przed cholerą i dżumą


@Podly_Bzik: to po co wszystkie firmy robily badania, skoro od razu bylo wiadomo ze zadziala? xd

Masz tak absurdalna argumentacje, ze nie dziwie sie ze jest az tak wielu przeciwnikow szczepien. Rownie dobrze mozna powiedziec ze koronawirusy sa z nami od stuleci i nikt od nich nie
  • Odpowiedz
  • 0
@DonCruzo Szczerze? Ja po 6 latach PiS mam #!$%@?. Taki sam argument był podnoszony jak protestowali przedsiębiorcy, jak policja palowala kobiety, jak PiS zaczął wprowadzasz partyjny autorytaryzm. I co? I nic, wielu ludzi miało #!$%@? a elektorat PiS się śmiał z hehe lewactwa.
#!$%@? mnie już Ci debile Polacy obchodzą. Nie mają sensu żadne protestu. Jedyne co można i trzeba zrobić to przemęczyć się te 2 lata i przy następnych wyborach
  • Odpowiedz