Wpis z mikrobloga

moi znajomi na studiach jak byli w czsrnej dupie a musieli oddac sprawka z laborek. To uszkadzali pliki o wysylali. Profesor niemogl ich ortworzyc i zawsze mieli te 2 dni wiecej czasu zanim profesor sie skapnal ze plik uszkodzony.


@kodecss: U mnie też tak robili, z tą różnicą, że profesor się nie kapnął i im 5 z przedmiotu wystawiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
moi znajomi na studiach jak byli w czsrnej dupie a musieli oddac sprawka z laborek. To uszkadzali pliki o wysylali. Profesor niemogl ich ortworzyc i zawsze mieli te 2 dni wiecej czasu zanim profesor sie skapnal ze plik uszkodzony.


@kodecss: u mnie by nie przeszło, jak prowadzący nie mógł otworzyć to wstawiał 2 i pora na CSa
moi znajomi na studiach jak byli w czsrnej dupie a musieli oddac sprawka z laborek. To uszkadzali pliki o wysylali. Profesor niemogl ich ortworzyc i zawsze mieli te 2 dni wiecej czasu zanim profesor sie skapnal ze plik uszkodzony.


@kodecss: nooo, my tez tak probowalismy ale srednio dzialalo -0.25 za kazdy dzien doliczali
@kodecss: robiłem dokładnie tak samo na humanistycznych gownoprzedmiotach. Dopiero teraz czytając komentarze uświadomiłem sobie, że chyba nikt tego nie łyknął i prowadzący po prostu mnie lubili/ mieli na to wywalone i dlatego to przechodziło, nie dlatego, że byłem taki sprytny XD