Wpis z mikrobloga

@majkelunio Za Wengera często był #!$%@?, ale to był romantyzm, klasa gdy operowali piłką. Wlaczales Arsenal bo wiedziałeś że nie wygrają z mistrzami ale mogą zagrać magię na boisku

Dziś włączasz ich mając nadzieję że to wróci..

Btw. Budowa stadionu, zmiany w zarządzie, zmiany polityki klubu, i jakby nie było, niedocenienie Wengera
@majkelunio: Arsenal to jest taka drużyna stworzona wspólnie przez wszystkie międzynarodowe organizacje związane z piłką nożną i nie tylko, w celu poprawy zdrowia psychicznego kibiców i nie tylko. Twoja ulubiona drużyna gra słabo? Okej, fajnie ale pomyśl sobie, że mogłeś kibicować Arsenalowi. Nie idzie ci w życiu? Okej, zawsze mogło być gorzej, mogłeś zostać kibicem Arsenalu. Jedynym minusem tego projektu, są ludzie, którzy naprawdę kibicują Arsenalowi, to są już ludzie straceni
@majkelunio: było fajnie fajniusio. Po wielkich sukcesach przyszedł nowy właściciel, mega bogaty, od razu wybudował nowy stadion itd. tylko potem się okazało że on tego nie robi z pasji tylko z chęci zarobku. Efekt był taki że poza Chelsea do bogatych klubów dołączyło City, Liverpool wstał z kolan. Nawet United które dawało dupy wszędzie robiło ogromne transfery a my siedzieliśmy cicho jak myszy pod miotłami w okresach transferowych. Nasz wielki talent
michalxd21 - @majkelunio: było fajnie fajniusio. Po wielkich sukcesach przyszedł nowy...

źródło: comment_1638828150Omqspz5yOXKcWEtsdH7Dn6.jpg

Pobierz
@michalxd21 2000 rocznik? Masz chopie fantazje że w swoim przedziale wiekowym zdecydowałeś się na Arsenal XD
Byl moment gdy w tym klubie widzialem potencjał na coś dużego. Z arteta wilsherem ramseyem w środku pola mogli być poważnie silni ale gdzieś coś nie zatrybilo
@majkelunio: Jestem jedną z tych osób które czują ciepło jak Polak coś wygra czy podniecają się im obcokrajowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zaczynałem im kibicować za dzieciaka był tam Fabiański i gówniak Szczęsny, potem doszedł Podolski i Koscielny więc to był najbardziej Polski klub w Premier League.I jakoś tak zacząłem śledzić historię, poznawać biografie wybitnych zawodników takich jak Tony Adams (uzależniony- świetna książka), Vieira, Bergkamp czy