Wpis z mikrobloga

Kolejny powód dlaczego warto zainstalowac Sleep as Android

Pamietam ze kiedys na Wykopie promowana byla aplikacja Lucid Dreamer ktora po danym czasie odtwarzala dźwięk przez co we śnie słyszeliśmy ten sam dźwięk i robilsmy RT badz sie uświadamialiśmy. SAA robi to lepiej, po pierwsze najwieksza przewaga tej apki jest to ze mozna tam ustawic wlasne nagranie a nie jest to dostepne dopiero jak sie zaplaci, samo nagranie bylo na tyle glosne ze potrafilo obudzic czlowieka. Po drugie w Lucid Dreamerze bylo to robione na czuja, SAA pozwala uzyc techniki monitorowania snu do wykrycia fazy REM i odtworzenia tego podczas niej, mozna tez odlozyc to ze np dopiero po 4h jak wykryje REM odtwarza. I ta funkcja jest za free ;)
Tak wiec oprocz dobrego darmowego trackera snu mamy aplikacje pomagającą w LD

#sen #sny #swiadomysen #swiadomesny #swiadomesnienie #ld #luciddream #android
billuscher - Kolejny powód dlaczego warto zainstalowac Sleep as Android

Pamietam z...

źródło: comment_1638786148h7xPDrw4yXtNEeRqODQRAy.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@billuscher: W moim przypadku testowałem tą funkcję w Sleep as Android razem z MiBand i bez rezultatu. Moim zdaniem te wszystkie trackery mają zbyt mało danych i nie zawsze je właściwie interpretują aby właściwie określić kiedy jest faza REM. Obecnie używam Fitbit Charge 4 do monitorowania snu który ma najlepszą analizę snu z chyba wszystkich dostępnych urządzeń tego typu i czasami pokazuje właściwie kiedy było REM a czasami nie więc traktuję
  • Odpowiedz
  • 1
@Dreampilot na mnie EILD dziala ale rano lub podczas drzemki, fakt nie wiem czy to tez zalezy od materaca bo urzadzenie wykorzystuje akcelerometr / sonde ale tez autor pisal ze moze to nie calkiem dokladne ale statystycznie dokladne. Co do maski to fakt ale ona blyskala w oczy. Techniki mentalne tj medytacja testy i dziennik? Oczywiscie EILD ich nie zastapi ale warto probowac a noz widelec sie uda ;)
  • Odpowiedz