Wpis z mikrobloga

Jesli historia czegokolwiek uczy to tego ze nie uczy bo ludzie jej nie znaja. Nie maja tez wiedzy na temat dzialania epidemii chorob.


@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka
Pełna zgoda. Najlepszym przykładem jest twój komentarz. Nie masz wiedzy na temat działania epidemii, masz jedynie wyobrażenie spłycone do życzeniowych sloganów, bardzo łatwo przetłumaczalne na podpunkty tożsamości światopoglądowej.

Jesli ktokolwiek mowi ze szczepionka powinna byc dobrowolna i „to jest moj wybor czy bede zaszczepiony” to powinien s--------c do lasu, zyc poza spoleczenstwem i byc z niego wykluczonym w kazdym mozliwym zakresie. Niech sobie zyje ale poza reszta. Bo korzystac z dobrodziejstwa bycia w grupie to tak tak ja chce ale jak pojawia sie obowiazek aby temu spoleczenstwu pomoc to hyc hyc ja s--------m i mam was wszystkich w dupie, moj
  • Odpowiedz
jeśli wykop jest dla ciebie lewacki, to żyjesz w potężnej bańce informacyjnejXD główna to wylęgarnia konserwatywnych/konspiracyjnych g---o-newsów. Naprawdę lewicy na tej stronie praktycznie nie ma, co najwyżej progresywni centryści.


@Ulyssos: Jakie p--------o xD. Mało wiesz na temat wykopu i ich współpracy z pewnymi mediami między innymi lewicowymi i jeszcze do tego moderacja wykopu, mająca lewicowe poglądy i wspierająca lewicowych użytkowników.
  • Odpowiedz
@czapka_z_uszami: Ja to nazywam efektem okienka w urzedzie.
Przychodzi taki delikwent do urzedu, banku, poczty, gdziekolwiek.
Natrafia na problemy, procedury, przepisy, zakazy, nakazy, kolejke innych chetnych i taki ktos nagle stwierdza ze on zmarnowal czas, chca go oszukac, okrasc, zmusic do czegos czego on nie chce, ten caly urzad to dziala c-----o a jakby on nim zarzadzal to by wszystko gralo bo przeciez on przyszedl tylko zlozyc jeden wniosek na
JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka - @czapkazuszami: Ja to nazywam efektem okienka w urz...

źródło: comment_1638791795UHbg715FtwiPCR5RMGmedj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: To jest kolejny czynnik do polaryzacji społeczeństw, polskiego społeczeństwa nie trzeba było, bo my już przez covidem i szczepionkami byliśmy podzieleni jak cholera, ale na zachodnie narody podziałało: barykada szury vs covidianie jest z miesiąca na miesiąc coraz bardziej widoczna.

U nas jest to od roku najbardziej gorący temat, bo dotyka każdego z osobna.
Jak patrzę na swoje najbliższe otoczenie to jest pół na pół: jedna połowa jest zdecydowanie
  • Odpowiedz
  • 1
@blablaelotrzydwazero
Ludzie a wydaje mi się ze szczególnie Polacy są bardzo zawistni. Bardzo często łatwiej zajmować się czyimś życiem biz swoim.
Znam osoby co nie wiedzą co to jest suplementacja witaminy D w okresie jesienno zimowym oraz nie uprawiały żadnej aktywności od lat a cisną mi że się nie zaszczepiłem. Dziś jeden śmiał się ze mnie ze podważam naukę. A ja nie twierdzę że szczepionka nie pomaga tylko że mi jest
  • Odpowiedz
  • 1
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka

to jest moj wybor czy bede zaszczepiony” to powinien s--------c do lasu, zyc poza spoleczenstwem i byc z niego wykluczonym w kazdym mozliwym zakresie.


W czym niezaszczepiony jest gorszy od zaszczepionego?
Zarazalność taka sama (ja się zaraziłem od osoby zaszczepionej która zachorowała i przeszliśmy
  • Odpowiedz
Naprawdę lewicy na tej stronie praktycznie nie ma, co najwyżej progresywni centryści.


@Ulyssos: Nie ma lewicy.. Ty to chyba wykop zestawiasz z jakimiś forami najtwardszych komunistów.. To może faktycznie wtedy ma się wrażenie, że lewicy nie ma.
  • Odpowiedz