Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@blablaelotrzydwazero: bo normiki NPCe wszędzie chcą egzekwować swoje i aktualne normy, płynąc z nurtem mainstreamowego ścieku, przy jednoczesnym piętnowaniu odstepstw i dysydentów żeby móc się potem poklepać po ramieniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@blablaelotrzydwazero: Ja się zaszczepiłam, ale jak komuś powiem, że szczepionka powinna pozostać nieobowiązkowa bez żadnych kar i dyskryminacji ze strony państwa, to magicznie jestem zaszczepionym antyszczepionkowcem xD Śmieszne, jak z czegoś takiego jak szczepionka zrobiono grę drużynową, konkurs z nagrodami (profilówki z maskami w social mediach, zdjęcia z plasterkiem). Jesteśmy zaszczepieni i co? Dalej jest #!$%@? cyrk, niech to zmutuje w końcu tak, że niezaszczepieni będą mogli od tego umrzeć.
  • Odpowiedz
iestety, nie poradzisz, że na Wykopie i na Zachodzie jest pełno skrajnie-lewicowych zamordystów


@blablaelotrzydwazero: najczesciej w internecie są tacy keyboard warriors, w życiu większosc ma to wszystko w dupie i tylko chce normalnego zycia
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: jeśli wykop jest dla ciebie lewacki, to żyjesz w potężnej bańce informacyjnejXD główna to wylęgarnia konserwatywnych/konspiracyjnych gówno-newsów. Naprawdę lewicy na tej stronie praktycznie nie ma, co najwyżej progresywni centryści.
  • Odpowiedz