Wpis z mikrobloga

#przegryw

Ostatnia próba na wyjście z przegrywu.
Kiedyś kupiłem Yeezy za 1.6k i nie pomogły, dlatego teraz idziemy poziom wyżej xD.

Widziałem na TikToku, że dziewczynom podobają się te buty, dlatego postanowiłem je kupić.

Balenciaga 3S Black za 3000PLN (prawie dwie moje wypłaty).
Jeśli to nie zakamufluje mojego ryja to ja już się poddaję.
Pobierz xmadesio - #przegryw

Ostatnia próba na wyjście z przegrywu.
Kiedyś kupiłem Yeezy ...
źródło: comment_1638712571FdW22ACmsmss2qWF1AIrPP.jpg
  • 82
@xmadesio ziomek jeśli to nie prowo, to jeśli jest jeszcze taka możliwość to zwróć te buty, powiem ci coś takiego smutnego. Im się nie podobają te buty tylko chłopy je ubierające + to nie 2018 by w takich butach śmigać. Ale pewnie prowo, i dobrze.
@czastkielementarne Zależy ile masz lat, bo jak jesteś wykopek lat 30 to nie lecisz w trendy dla nastolatków bo to cringe asf, tylko basicowo, schludnie. Ale tak to, np. sprawdzasz co jest teraz drogie/popularne na stockx (taka giełda z butami), patrzysz na pokazy mody (często wyprzedzają trendy które nadejdą) i nie wiem Możesz oglądać grupy facebookowe, ale no po co, jeśli lepiej jest znaleźć własny styl w którym się człowiek dobrze czuje,
@xmadesio: Gitówa ale to na fotce to chyba fejki ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak czy siak rurki do tego i oversizeowa bluza albo koszulka palm angels albo off white, nie dziękuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i czapka DSQ2