Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Moi znajomi organizują fajne zawody. Pod WRPF, RAW ale ze squat barem i dl barem. Prawdopodobnie będą w maju, ale szczegółów jeszcze brak.

Myślę że będą się cieszyć większą popularnością niż wszystkis wpc, gpc, xpc itd.
#mikrokoksy #trojboj
  • 15
  • Odpowiedz
@DywanTv:
ja wstępnie zbieram tam kilka osób, raczej na taki luźny pierwszy start w sezonie, żeby zobaczyć jak organizacja, obsada, sędziowanie etc.
  • Odpowiedz
@Kyriakos: No tak, ale wydaje mi się, że mocnym argumentem będzie brak taśm. Mimo wszystko chyba wielokrotnie więcej osób woli starty raw. Widać to np. po popularności debiutów, a tam startować można tylko raz.
  • Odpowiedz
@DywanTv: no debiuty są popularne, bo to fajna impreza na wdrożenie w starty. Do tego nie ma żadnej alternatywy jeśli chodzi o podobne imprezy, więc zainteresowanie spore. Brak taśm jest narzucony z góry, więc trzeba startować bez. Tak jak wyciskanie tylko na całej stopie.
  • Odpowiedz
@Kyriakos: No i wlasnie teraz ta impreza będzie się wpasowywać w niszę: Zawody RAW, nie trzeba być w żadnym związku, jest dl bar.

Aż dziwne, że takich zawodów nie ma. Debiuty - można startować tylko raz. WPC, XPC itd. - taśmy. AMP - trzeba być studentem i nie ma dl bara, wszelkie zawody IPF - trzeba się męczyć ze związkami itd. Ciekawe jak to będzie.
  • Odpowiedz
@Kyriakos: Szczerze to nie pytalem czy będzie monolift. Ale tak czy siak można odchodzić od mono. Dopytam jak bede się widział z ziomkiem. Chociaż skoro to ma być pod WRPF to pewnie będzie monolift.
  • Odpowiedz
@Cromm:

wrpf było takim gównem #!$%@?, że zdziwię się jak ktoś będzie tam chciał pojechać na cały trójbój


Czemu? Choćby taki Showdown jest pod WPRF
  • Odpowiedz
@DywanTv: jak było wyciskanie + ciągi miesiąc temu to na sali rozgrzewki miałeś 3 stanowiska, gdzie tylko jedno miało dl bara + dl bar na platformie a 2 pozostałe miały jakieś losowe sztangi do dwuboju. Mogłeś się zapisać nawet w dzień startu, przez co wszystko się przedłużało i list startowych nadal nie było po ważeniu zawodników tylko w trakcie zawodów. Nawet nie pomyśleli o tym, żeby np na takim excelu zaliczone
  • Odpowiedz