Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: Kwestionują prawa człowieka. Zniechęcają do krytycznego myślenia. Mieszają propagandę korporacyjną i rządową z fake newsami. Dlaczego miliony Polaków wierzą TVN i Onetowi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@LibertyPrime: Niby co się nie zgadza na tej okładce? Przecież prawdą jest, że wszystkie te osoby rozpowszechniają kłamstwa na temat pandemii j szczepionek.
  • Odpowiedz
nie przyczyniam się do nadmiarowych zgonów przez rozprzestrzenianie wirusa


@Frater: czyli jednak szczepionki zatrzymują całkowicie transmisję wirusa. Przytoczysz artykuł który temu dowodzi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@YodaMonster:

czyli jednak szczepionki zatrzymują całkowicie transmisję wirusa.


W którym miejscu napisałem coś takiego? Szczepionki minimalizują przede wszystkim szansę na zgon. Zmniejszają też transmisję, ale temu służą też m.in. maseczki.
  • Odpowiedz
@Frater: i jak się zmieniła u Ciebie szansa na zgon? Z 0,00% na 0,00%? Co do transmisji to naciągane badania dają z 13% redukcji, statystyki nie udowadniają że jakakolwiek redukcja jest. Możesz sobie wierzyć w bajki że ratujesz świat ale może czas dorosnąć?
  • Odpowiedz
dokąd zmierza ten świat że nawet pytań nie można zadać


@Proobs: mnie ostatnio zbanowali na jakimś subreddicie bo spytałem gościa który napisał post o tym, że się bardzo źle czuł po drugiej dawce czy ma zamiar wziąć trzecią. Cytuję: "Are you going to take the booster?"
  • Odpowiedz