Wpis z mikrobloga

@Frater: Przeciez te szczepionki to gowno, jak w ogole mozna z tym faktem dyskutowac. To ze dales sie nabrac jak emerytka na garnki za 10 tysiecy to nie znaczy ze wszyscy sa tacy naiwni. Jak myslisz ze 100 razy powtorzysz ze umiesz latac to zaczniesz latac?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Shatter:

Przeciez te szczepionki to gowno, jak w ogole mozna z tym faktem dyskutowac. To ze dales sie nabrac jak emerytka na garnki za 10 tysiecy to nie znaczy ze wszyscy sa tacy naiwni. Jak myslisz ze 100 razy powtorzysz ze umiesz latac to zaczniesz latac?


Bo tak uważa wykopek bez szkoły? Masz rację, przekonałeś mnie.
  • Odpowiedz
@Shatter:


Przeciez te szczepionki to gowno, jak w ogole mozna z tym faktem dyskutowac. To ze dales sie nabrac jak emerytka na garnki za 10 tysiecy to nie znaczy ze wszyscy sa tacy naiwni. Jak myslisz ze 100 razy powtorzysz ze umiesz latac to zaczniesz latac?

Bo tak uważa wykopek bez szkoły? Masz rację, przekonałeś mnie.


@Frater: takich jak ty nie ma nawet sensu do niczego przekonywac, zryte
  • Odpowiedz
@borjaki: Xd jedyna babcia ktora nabrala się na garnki mozesz być Ty jak będziesz miał pecha i trafisz pod respirator. Pracuje na oddziale covidowym, widzialem nie takich „kozaków”
  • Odpowiedz
@Frater: przecież to nie są moje słowa typie XD cytowałem gościa co do ciebie pisał


@Shatter: To jest typ o inteligencji bota od fotowoltaiki, ktory ma wgranych kilka powiedzonek twardoglowego covidziarza. Takze 0 zaskoczenia :)
  • Odpowiedz
@borjaki: Xd jedyna babcia ktora nabrala się na garnki mozesz być Ty jak będziesz miał pecha i trafisz pod respirator. Pracuje na oddziale covidowym, widzialem nie takich „kozaków”


@bloodko: Ohoho respirator glowny straszak sekty covidianskiej. Ze tez wam sie jeszcze nie znudzilo. Wez jeszcze cos napisz o zapinaniu pasow w samochodzie i zmianie opon by bylo wiadomo ze gadam z generatorem powiedzonek covidianskich.
Lap covid risk calculator by
  • Odpowiedz
@borjaki: co ta ulotka ma niby pokazywać?


@Shatter: No pokazuje ze to co jest napisane w punkcie 1 jest nieprawda. Nie zapobiega chorobie oraz przed nia nie chroni. Bedac nawet po 3 dawkach dalej mozesz trafic na Oiom czy umrzec. Jak by tak dzialala szczepionka na Gruzlice to trafilaby do smietnika
  • Odpowiedz
@Shatter: Dlugo by wymieniac ale 1 z brzegu to mijanie sie z prawda w oficjalnej ulotce Pfizera. Dziala mniej wiecej jak dziurawy parasol na deszcz i wspomniane garnki na zdrowie

@borjaki: Ciekawe jak wy matury zdacie z taką umiejętnością czytania ze :


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: O kolejny bot od fotowoltaiki .duzo was tu dzisiaj. Rozumiem ze dzieki temu ze dobrze czytasz to garnki i kolderka juz kupiona? Zabawne
  • Odpowiedz
@borjaki: No to Twoje szczęście. Bez szczepionki to loteria. Nie zamierzam Cię namawiać na szczepienie bo to każdego wybór i sam odpowie na ewentualne konsekwencje. Ja sie zaszczepiłem i zrobilibym to drugi raz. Co do kalkulatora - wiadomo ze wśród osob bez obciążeń ryzyko zgonu jest stosunkowo małe - jednak jest, u osob zaszczepionych właściwie go nie ma.
  • Odpowiedz
@bloodko: loteria z bardzo duza szansa wygranej 99.9% jesli mowimy o ludziach dbajacych o siebie i nie bedacych w wieku starczym. Dodatkowo ilosc zgonow ktore notujemy w Polsce maja zwiazek z wieloletnimi zaniedbaniami w Sluzbie Zdrowia, oraz procedurami ktore po prostu zabijaja ludzi. Wiele tych osob ktore zmarlo mozna by bylo wyciagnac, no ale jezeli zapalenie pluc leczy sie teleporada i panadolem a pomoc nadchodzi gdy delikwent ma juz saturacje
  • Odpowiedz