Wpis z mikrobloga

Wszystko co ma w nazwie JEANS. Bo raz że przeważnie mają ogromne #!$%@? logo i dwa to kosztują mniej od zwykłej serii. Czyli wszystkie CK Jeans, Tommy Jeans itd.

JEANS ZNACZY BIEDAK.

Prędzej właśnie ludzie chodzą w takich z logo na pół klaty żeby każdy wiedział że mają oryginalne ciuchy, a że przy okazji wydają pół wypłaty to już inny temat xd


@
  • Odpowiedz
Natomiast takie osoby jak ty maja beke ze on NIE MOŻE MIEĆ ORYGINALNEGO POLO, kurtki zimowej bossa za 500 euro Xddd Karynka Korsa na ramieniu, bo ty zgarniasz 500 miesiecznie od statych ale PLN XD


@slownik: Czyli nosi się takie ubrania żeby pokazać swój status i czuć się lepiej od ludzi którzy takich ubrań nie noszą. To się nazywa próżność. Sam dalej jesteś biedakiem robakiem, tylko że do tego jeszcze
  • Odpowiedz
@Pafnucek: No to prawda, że dużo ciuchów guessa wygląda jak #!$%@? typu cipo&baxx, ale są też normalne ciuchu z małym logo i wyglądają spoko.
Byłem w USA to marki TH, CK, Guess, PRL można kupić w supermarkecie i one leżą jak w jakimś lumpeksie na stercie w cenie od 2$ za tshirta po 35$ za sweter, ALE hamerykanie i tak to kupują i noszą, czy z logiem na całe plecy
  • Odpowiedz
Mało co mnie w życiu tak cieszy jak świadomość, że już wyrosłem z "markowych" ubrań i gadżetów typu dobry samochód.
Nie mam co robić, tylko zapierdzielać od świtu do nocy, żeby kupić sobie jakieś szmaty warte 100zł za 500zł, żeby się pokazać jak to ze mnie krezus. W pompie to mam co ktoś pomyśli o moim ubraniu czy samochodzie. Jeśli już kupuję coś markowego - to musi być warte swojej ceny (czyli
  • Odpowiedz
@Spitfire92: Mam sporo sukienek guess, jeansy i jakieś swetry od lat i nic się z nimi nie dzieje. Chociaż od dłuższego czasu nic tam fajnego nie znalazłam bo wszystko się zrobiło jakieś takie karyńskie.
  • Odpowiedz
Ty dodajesz z dupy jakąś próżność. XDD Do tego według ciebie JA JESTEM BIEDAKIEM DEBILEM W KURTCE ZA 2K . Tego jeszcze nie było.


@slownik: Sam nazywasz ludzi dookoła biedakami mówiąc że ty to jesteś KTOŚ #!$%@?, ty jesteś KIMŚ, bo masz kurtkę za 500 euro ¯\_(ツ)_/¯

próżność
  • Odpowiedz
@slownik: Ostatnio kupowałem sobie płaszcz, oglądałem płaszcze z bardzo wielu marek, mogłem na niego spokojnie wydać kilka tysięcy, bo budżet mam. Byłem w peek and cloppenburg, w tk maxx, half price, vistuli, bytomiu, antony morato, calvin klein, lancerto, tommy hilfinger i wiele wiele innych. Ostatecznie kupiłem płaszcz za 300zł z H&M, nie ze względu na cenę, tylko dlatego że na mnie pasował i najbardziej mi się podobał.

Gdybym pył próżnym
  • Odpowiedz