Wpis z mikrobloga

@duzeelobenc: @TakiTaki: nie zawsze logo na cała klatę. Właśnie to charakteryzuje biedaków. Kupują oryginalna/podrobioną koszulkę z wielkim logo bo takie są najtańsze. Dobra koszulka guessa ma malutkie logo i kosztuje więcej. Zauważcie ze właśnie cena tych ciuchów rośnie odwrotnie proporcjonalnie do wielkości logo. Sam mam i moja różowa też, kilka dobrych ciuchów ale logo albo tylko na metce albo małe gdzieś z boku na rekawie itp. Wiec marka guess jest
  • Odpowiedz
@stanley88: zgadza się, ale z tych wszystkich marek to guess ma jakość na poziomie pepco lub gorzej, przynajmniej kupując te droższe marki nigdy nie było problemów z reklamacjami, nawet po dłuższym czasie
  • Odpowiedz
@Pafnucek: Czasem się coś fajnego trafi. Mam od nich buty, kupione w tk maxx za jakieś 300 zł i już trzeci rok noszę, działają dalej, wygodne są. Tylko tyle, że nie wiem po co takie wielkie logo walnęli, bo to idiotycznie wygląda xd
  • Odpowiedz
beka z biedaków chodzących w tshirtach z pepco za 5 zł


@ElPerdedor: zaletą koszulek z pepco jest to, że nie mają #!$%@? logo "pepco", więc może i za 5 zł, ale za to nie wygląda się jak debil.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Masz beke czy swędzi cie dupa XDD Sporo robaków robi na zachodzie za ponad 2,5k Ojro XD I wyjście do centrum czy outletu kupienie oryginalnych ciuchów pomiędzy blantem po pracy nie jest problemem. Natomiast takie osoby jak ty maja beke ze on NIE MOŻE MIEĆ ORYGINALNEGO POLO, kurtki zimowej bossa za 500 euro Xddd Karynka Korsa na ramieniu, bo ty zgarniasz 500 miesiecznie od statych ale PLN XD i to
  • Odpowiedz
guess’a też nie mają


@ElPerdedor: i akurat dałeś koszulkę z ich logo xD a tak ogólnie to pytasz ludzi po drodze czy mają na sobie koszulkę z pepco i jak mają to wtedy się zaczynasz śmiać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@slownik: no tak to wygląda, tylko że w p0lsce to noszą #!$%@? co widać na kilometr xD
Ale jesteś krótkowzroczny jak uważasz że mnie piecze o coś dupa. Wpis typowo pod smieszkowanie, a ty się koncertowo zesrales. I kogo tu piecze?
No właśnie xD
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: XDD Kolego nawet zaakcentowałem SEBOM na koniec. hehehe No właśnie nie noszą #!$%@? do tego bije. Nie wiem jakie znasz seby ale te, co ja znam kupuja oryginalne ciuszki. I maja właśnie żal, że on idzie w oryginalnych a polaczki i tak ferment sieją. Paragon #!$%@? XDD na pokaz. W polsce chodzą w tych ciuchach bo ZA GRANICA PO PRACY PRZED BLANTEM KUPUJA W OUTLECIE. Takie masz ciśnienie że zaćma
  • Odpowiedz