Wpis z mikrobloga

@bubba222: że poszła dla kasy, że od miesięcy dodaje pogadanki z jego mieszkania a za chwilę on na swoim story dodaje foto z kanapy obok( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz zdziwiona..zapłakana. ajajajaja
Swoją drogą nie sądziłem, że mój wczorajszy post obiegnie Instagramy, szkoda, że dopiero teraz, a może i lepiej, że przed samym finałem.
@Poranasen: mogłeś wcześniej.Produkcja musiałaby zmienić plany na finał zapewne.( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz to te zapłakane oczy,żałosne pieprzenie na insta, zaprzeczania,to wszystko jest udawane...Najlepsze,że prawdopodobnie Łoniakowi spieprzyłeś story z wizytą Siary w Łoniakowie.Bo być może dlatego mimo tylu przygotowań nic na swoim story nie pokazał.Zakładając,że o wizytę siary w tym chodziło...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bubba222: a kiedy była ta jej wizyta u niego? Bo tam chyba była ze dwa dni temu z czwartku na piątek? I chyba dodawał, że byli na kręglach czy coś.. a ja wpis dodałem wczoraj, kiedy ona już była w Dębicy
@Poranasen: no gdzies ze dwa dni wstecz tu pokazywali zdjęcia i wpisy z łoniaka konta,że przyjeżdża do niego ktoś ważny.Fota tu była jak kwiaty w kwiaciarni kupuje.Więc miał chyba jakieś story robić z czyiś odwiedzin.Zakładam,że Siary.A potem zdaje się,ze nic nie było pokazywane.Wyżej frog coś wspomina.Może być tak,ze mieli ściemnić,że siara do niego przyjechała,nastrzelać fot,że bóg wie co między nimi,a jak przyjechała,tak pojechała,bo się szambo wylało.( ͡° ͜ʖ ͡
@Poranasen: wyglada na to,ze łoniak nic wielkiego nie wrzucal nie przez twoje wpisy o Siarze.Chyba mu produkcja zakazała.Zeby coś tam nie odwalił chyba.Jak lajwa robił w tygodniu,to ktoś z produkcji go pilnował i też tam był.A druciego lajwa to zdaje się że mu zakazali...( ͡° ͜ʖ ͡°)