Wpis z mikrobloga

Ale ten wykop to ściek. Opisałem historię początków kariery pashy bicepsa, którego musiał utrzymywać teść po ślubie bo zięciu chciał sobie headshoty myszkiem postrzelać. To ci mnie hejtuja, że zazdroszczę xD

Argumenty które padają:
1. Ale mu się udało!!

Odp: Z milionów graczy na świecie udaje się 0.001%... to tak jakby w totka wygrac.

2.Dal dobry przykład w dążeniu do celu. XD

Odp: Dał bardzo #!$%@? przykład. Bo nie chodził do pracy i nie zarabiał na rodzine tylko siedział i żerował na teściu. Dobrym przykładem byłoby chodzenie do pracy i granie po pracy.Nawet członkowie jego teamu się z niego wtedy śmiali, bo cześć chodziła do pracy. A swoim zachowaniem dał zły przykład młodzieży, bo wyobraźcie sobie że na was matka #!$%@? a wy gracie po 16h by zostać pro (0.001% szansy). Ogolnie to były całkiem inne czasy gdzie zarabiało się grosze (Czasy CS 1.6). Więc stawianie całej kariery na gierki to był hazard.

3. Zazdrościsz mu!

Odp: nie zazdroszczę, bo jestem realista i nie żyje w obłokach tak jak inni tutaj

Żeby nie było, że jestem jakimś super hejterem. To fajne było to, że zachęcał ludzi do uprawiania jakiegoś sportu a nie tylko do grania w csa. #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csgo #gra #my
#famemma
#highleague
  • 16
@Adiog: Ale co to za 1 argument w ogóle XD No jakby mu się nie udało to byś o nim nie gadał, poza tym oceniasz to jakby pasha był takim graczem jak milion pozostałych osób, gratulację rozumu XD Messi miał 0,01% szans na wygranie złotej piłki, bo przecież jest masa piłkarzy. Zresztą #!$%@? wiesz co dokładniej było, bo pewnie tym teściem nie jesteś, jest to słabe jeżeli faktycznie nic nie robił,
@Adiog: #!$%@? żeś opisał historię kariery, tylko napisałeś, że po ślubie mieszkał u teściów jak największy śmieć i co musiał myśleć teść jak na niego patrzył i jeszcze haniebnie przytaczasz okres, w którym faktycznie mieszkał u teściów, tylko zależność była taka, że to był okres przenoszenia się z cs 1.6 na csgo i zastanawiał się czy zostawić CSa, czy spróbować. Gardzę takimi zmanipulowanymi wysrywami pod plusy na upośledzonym portalu. Mógłbym ten
@Adiog: Any New player. Zapewne przy pierwszym kontakcie z grą. Tu bardziej by się przydała jakaś statystyka jaką szanse na zostanie prosami maja bardzo dobrzy gracze będący w tych 1-2% wszystkich graczy(globale w csie to chyba 1% wszystkich, nwm jak to wyglada z esea i faceit lvl10). Chłop dobrze grał wiec grindowal żeby być jeszcze lepszym. To nie jest tak ze odpalił csa pierwszy raz i pomyślał ‚a zostanę pro graczem’.
@drim: hmm możesz mieć trochę racji co do paszy, że miał większy procent na powodzenie bo było wtedy mniej graczy i miał jakiegoś skilla więc łatwiej było się przebic. No ale nadal było to niedpowiedzalne mając rodzinę na głowę , nawet jego kumple z teamu chodzili normalnie do pracy.

Global na csie to nawet ja miałem wystarczyło tylko ciągle orać jedna mapę typu dust_2. Znać jakieś taktyki, parę smoke, dobry AIM
@Adiog:

Global na csie to nawet ja miałem wystarczyło tylko ciągle orać jedna mapę typu dust_2.


To nawet jeszcze lepiej. Jeśli w tych 1% są ludzie, którzy spamują jedną mapę, a na innych odstają i bazują tylko na swoim aimie, to taki przykładowy dwudziestoparoletni pasha mający obcykane trainy, cobble, tuscany itd. ma znacznie większą szansę na zostanie prosem, niż przykładowy Kowalski z globalem z dusta. Większe prawdopodobieństwo, że jakaś drużyna się