Wpis z mikrobloga

( ͡° ͜ʖ ͡°) Hehe a kto tu znowu wraca?
( ͡ ͜ʖ ͡) Wasza znienawidzona Owca rzecz jasna!

„Osąd”
Kolejne zamówionko z fiverra, udało mi się uzyskać napiwek za to tutaj

*Fiverr mnie docenia i dokarmia w tym trudnym okresie życia jakim są studia*

Co o tym myślicie ? ()

#surrealizm #rysujzwykopem #rysunek #digitalpainting #digitalart #tworczoscwlasna #sztuka #religia
Pobierz OwcaRysuje - ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hehe a kto tu znowu wraca?
 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Wasza znienawidzona...
źródło: comment_1638554930hPXcc4oKGp1eK2Lo3xyEwL.jpg
  • 24
@Decode: Byłabym słabym nauczycielem bo sama nie praktykowałam rysowania brył ani innych martwych natur ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) po prostu tak jakoś poszło ʕʔ
@Decode: „Hitsuji” czyli „owca” po japońskiemu, skrótowiec od „Hitsuji Nionio”(tak też się podpisuje , z małym piktogramem owcy) czyli od czegoś co mnie kiedyś rozbawiło a konkretnie Owce robiące nio nio (aka onomatopeja)
@DivusClaudius: Nie opłaca się jak masz klientów raz na jakichś czas spoza strony , przez całe istnienie fiverra swojego dostałam aż 3 zamówienia ʕʔ dodatkowo fiverr zjada 20% z każdego zamówienia oraz od każdego napiwku a pieniądze z kolei można wyjąć tylko i wyłącznie paypalem lub payonerem przy czym paypal zeżre Ci w przewalutowaniu bo w złotówkach przyjmować nie możesz (paypal ma okropnie niekorzystne i zdzierskie kursy
@DivusClaudius: Mireczku, ale rozkręciło się w jaki sposób? Tak najpierw po koleżeńsku?
Też mi się udało kilka prac sprzedać, ale w sumie zawsze dawałam tę samą cenę xD
Czy spędziłam na rysunku 7 godzin, czy jak spędziłam ponad 50 przy jednym muskając detale wilków i liści xD
A w pracy muszę być hiperdokładna, co nie udaje mi się zrobić w 100%.
@Akayari: Ja zaczynałem od koncepcyjnej ale jako że to robota od projektu do projektu (i tempo nie na mnie) to uciekłem w grafikę komputerową per se. Plakat, szparowanie, logosy. W tym natomiast kasa jak na mnie zbyt mała więc poszedłem w strony i SEO no i rozwijam się w tym. Teraz zakładam firmę z nowym roku.
Kontakty i 'fuchy' na rysunki i koncepty zostały mi z początków i nadal wpadają drogą
@DivusClaudius: o kurka. W robocie naciskają mnie na SEO, ale to totalnie nie dla mnie. Nie ogarniam haseł, mam lewe ręce do tego xD Chwytliwe hasła? Matko kochana xD Dlatego winszuję. Zawsze mnie to bawiło: "co jest trudnego w wymyśleniu dobrego tekstu?". Ano jest. I to dużo xD
Sama zastanawiałam się nad tworzeniem stron internetowych, ale łapię się za swoje negatywy i zostaję w tyle. Coś tam umiem, ale za mało