Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy jak byliście zaszczepieni i złapaliście covid to też mieliście objawy utraty węchu i smaku? Ja na początku gdy zachorowałem miałem zwykłe objawy grypo podobne. Natomiast gdy mi te objawy przeszły na trzeci dzień cyk całkowita utrata węchu i prawie całkowita utrata smaku. Piję kawę to nie wiem czy piję kawę, czy jest słodka czy gorzka to też nie wiem. Masakra przed czym te szczepionki chronią ?
#koronawirus #szczepienia #moderna
  • 8
@b4a3: Też tak miałem tak po prostu nagle wróciłem w weekend od kobity wyszedłem z ziomkiem coś przypalić i mówię do niego tej co to za szajs że nic nie czuć? A ten że to co zawsze to dobre zacząłem żartować tej a może covid i #!$%@? faktycznie był to covid ale u mnie lekko bez gorączki tylko brak smaku i węchu oraz zmęczenie przez praktycznie całe 14 dni.
Nie fajna
@b4a3: > przed czym te szczepionki chronią ?

Przed niczym. Natomiast jak zadbasz o duże dawki cynku i b complex oraz załączysz duże (co godzinę-dwie ale malo, np po 2g) dawki witaminy C ,to nic ci nie będzie, nie dojdzie do żadnych objawów dodatkowych a smak i węch wroci w kilka dni.
Odpowiedni poziom cynku zapewnia że wirus się nie #!$%@? za mocno a jeśli już to nie odróżnisz tego od