Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 348
Nikt:
Radiowcy w piątek: Jest piątek piąteczek, piątunio, piątuniunio, wiemy o czym wszyscy myślicie, to już prawie hehe weekend, więc nie pędźcie tak szybko bo pewnie już chcecie hehe odpocząć po ciężkim tygodniu. A ty Agnieszka już zmęczona? No ja też.

#heheszki #bekazpodludzi #patologiazewsi
Pobierz greedy_critic - Nikt:
Radiowcy w piątek: Jest piątek piąteczek, piątunio, piątuniunio...
źródło: comment_1638519845iWPtmhjJEHWv7srBcScoXa.jpg
  • 23
@greedy_critic: ZNACIE TE STACJE RADIOWE, NIE? XD NAJPOPULARNIEJSZE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE #!$%@?ĘTE" SZALONE. #!$%@? MUZYKA, DARCIE RYJA, DZWONIĘ BO KONKURS, PŁACZE BO WYGRYWAM, GRAM TE SAME PIOSENKI W KÓŁKO DO PORZYGU, NA ANTENIE REKLAMA MEDIA EXPERT, Z GRAMOFONU HITY NA CZASIE, A NA DOJEBKĘ SARSA, ENEJ I VIDEO. PUŚĆMY DUET PITBULLA Z ENRIQUE BO WYTWÓRNIE KAZAŁY, GORĄCY PRZEBÓJ XDDDD
ALE JAK MNIE NIE SŁUCHASZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE
@greedy_critic: Oczywiście nie może zabraknąć codziennego przypomnienia, że hehe jeszcze tylko odstać w swoje w korkach po wyjściu z biura, bo oczywiści wszyscy nasi słuchacze pracują w biurach, gdzie chodzą na ploteczki, a jak już odstoicie w korkach, to trzymajcie się tam na tym ciasnym parkingu pod marketem, bo zakupy obowiązkowe. Każdy z was musi obowiązkowo zrobić zakupy. No a później to już wiadomo do mieszkania i nie zapomnijcie odłożyć kasy