Wpis z mikrobloga

@greedy_critic: po co oni są? Serio pytam. Bo te reklamy na upławy z pochwy to rozumiem, hajs się musi zgadzać. Ale w jakim celu są te wszystkie krindżowe bezbeki od słuchania których człowiek ma ochotę wstać i zamiast autem zasuwać dalej piechotą co by żenadę rozchodzić?
  • Odpowiedz
@greedy_critic: ZNACIE TE STACJE RADIOWE, NIE? XD NAJPOPULARNIEJSZE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE #!$%@?ĘTE" SZALONE. #!$%@? MUZYKA, DARCIE RYJA, DZWONIĘ BO KONKURS, PŁACZE BO WYGRYWAM, GRAM TE SAME PIOSENKI W KÓŁKO DO PORZYGU, NA ANTENIE REKLAMA MEDIA EXPERT, Z GRAMOFONU HITY NA CZASIE, A NA DOJEBKĘ SARSA, ENEJ I VIDEO. PUŚĆMY DUET PITBULLA Z ENRIQUE BO WYTWÓRNIE KAZAŁY, GORĄCY PRZEBÓJ XDDDD
ALE JAK MNIE NIE SŁUCHASZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@greedy_critic: heh a wiecie że ruski rolnik ze wsi Kupawdupie na Syberii wyhodował grzyba który waży pół tony? No hehe koniec gadania a teraz po raz kolejny "Last christmas", bo puściliśmy to dziś tylko 10 razy hehe, a potem świąteczna Mariah Carey bo to graliśmy ostatnio godzinę temu, hehe wyślij swoje imię to może wygrasz talon na balon
  • Odpowiedz
@Theo_Y: #!$%@?, że tego pajaca Nosela to jeszcze gdzieś zatrudniają. Te jego żarty są tak żenujące, że aż mnie ciary przechodzą kiedy to słyszę. Nie idzie tego rozchodzić.
  • Odpowiedz
@greedy_critic: Oczywiście nie może zabraknąć codziennego przypomnienia, że hehe jeszcze tylko odstać w swoje w korkach po wyjściu z biura, bo oczywiści wszyscy nasi słuchacze pracują w biurach, gdzie chodzą na ploteczki, a jak już odstoicie w korkach, to trzymajcie się tam na tym ciasnym parkingu pod marketem, bo zakupy obowiązkowe. Każdy z was musi obowiązkowo zrobić zakupy. No a później to już wiadomo do mieszkania i nie zapomnijcie odłożyć kasy
  • Odpowiedz