Wpis z mikrobloga

@Tevens: ale tak jest już od dawna. Jeżeli po teście nie jesteś skierowany na kwarantanne to nie ma statusu ozdrowieńca. Nawet wtedy gdy masz najpierw kwarantanne (po np. kontakcie z chorym) i później test. W tej pandemii, nikogo ozdrowieńcy już nie obchodzą.
@Tevens: po pozytywnym wyniku masz status ozdrowieńca na 6 miesięcy co jest przyjęte w całej UE. Na jaki okres przyznać osobie z dodatnimi przeciwciałami? Po takim wyniku nie ma możliwości stwierdzić kiedy dokładnie było przechorowanie. Sam poziom przeciwciał jest zbyt mocno indywidualny żeby na jego podstawie wyciągać jakiekolwiek wnioski co do terminu choroby
@Tevens: Wiedziałem bo w Marcu miałem i nie mam ozdrowieńca bo nie siedziałem w domu przez 10 dni XD dopóki nie zgłosisz się by posiedzieć w domu to nie ma ozdrowieńca - Dlatego własnie nie mam zamiaru się szczepić. Każdy z przeciwciałami powinien być ozdrowieńcem
@Tevens: I prawidłowo. Kto to widział, żeby ozdrowieniec bez kwarantanny się szlajał niebezpieczny. Nie od dziś wiadomo, że najwięcej przeciwciał daje porządna 14 dniowa kwarantanna narodowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tevens: Odchorowalem w sierpniu, sam Kupiłem i robiłem testy, u lekarza nie byłem bo po co? Samozatrudniony wiec L4 nie potrzebuje. No i teraz jako ozdrowieniec nie mam żadnych dowodów ze chorowałem.
@Tevens
Jest jeszcze ciekawiej, masz objawy robisz TEST ANTYGENOWY, idziesz na izolację domową na 10 dni.
Po tej izolacji nie masz statusu IZDROWIENCA, bo test był ANTYGENOWY, który nie jest wiarygodny i nie otrzymujesz CERTYFIKATU...