Wpis z mikrobloga

Brawo @RMF24 Jesteście na poziomie mułu, a Mazurek to albo pajac albo hiena...
Zaprosił gościa do studia który jest w głębokiej żałobie, i traumie po śmierci żony, oraz tragedii rodzinnej jaką była śmierć córki. Z trudem powstrzymuje łzy i wszystko w imię tego że tylko niezaszczepini umierają.

Kiedy facet mówi że żona miała kilka lat temu raka piersi i że to mogło wpłynąć na jej ciężki przebieg COVID to Mazurek kwituje

Może mogło a może nie mogło

Wszystko w imię tego że szczepionka daje nieśmiertelność a ten kto nie chce przyjąć dobrowolnego szepienia jest głupi na co na samym początku spytał go

Czy jest Pan głupi?


Ten cały wywiad to karykatura dziennikarstwa.

#koronawirus #covid19 #szczepienia #mediabezwyboru
szczur_wodny - Brawo @RMF24 Jesteście na poziomie mułu, a Mazurek to albo pajac albo ...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego: gościu moze ma jakieś wewnętrzne przekonanie że tym występem mogłyby komuś pomóc. Słuchałem całego wywiadu i na prawdę to było obrzydliwe. Momentami gościu chciał się wygadać lub przekazać jakieś info, ale Mazurek miał agendę której trzeba było się widocznie trzymać i jechać dalej a nie słuchać szlochów... Lubię słuchać tych rozmów, choć im dalej w las tym mam większy wstręt do dziennikarzy i polityki, ale to co tu się
  • Odpowiedz
@szczur_wodny: antyszczepy słyszą co chcą. Słyszałeś jak facet mówił, że występuje w radiu, bo ma nadzieję, że przekona choć jedną osobę do zaszczepienia się i uratuje jej życie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego: To zrozumiałe w przypadku rozmowy o życiu społecznym lub politycznym, a nie w przypadku gościa, który chciał opowiedzieć część swojego życia jak dało się słyszeć. Tu nie było żadnej polityki, żeby włożyć szpilki wszędzie tam, gdzie ostatnio jest głośno, żeby zachęcić ludzi do słuchania. Brzmiało to tak tragicznie że ja #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sromer: też słuchałem. Mazurek pod koniec części radiowej koniecznie chciał żeby facet powiedział - ludzie, szczepcie się, to was uratuje. Ale typ jakoś się bronił.
Do tego ta akcja z jego żona, Mazurek mu przerywał, zbijał z toku myślowego, ale Materna zdarzył powiedzieć że kobieta miała USG i operacje. Czyli co? Na kowid zmarła czy nie? Czy wymagała interwencji chirurga?
Niestety Mazurek zachował się tutaj delikatnie mówiąc nie na miejscu.
  • Odpowiedz
@szczur_wodny: Poseł Jerzy Materna to jeden z ludzi, do których mam bardzo duży szacunek. Jeżeli chodzi o lokalne sprawy to nie interesują go partyjne interesy. Rozmawia z każdym, jest w stanie wstawić się tez za każdym, jeśli jego zdaniem jest to słuszne. Do tego sprawnie potrafi lobbować u góry.
Dodam, że poseł wraz z żoną trafił na oddział covidowy i sam ledwo uszedł z życiem. Był podłączony do respiratora.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alojsus: tylko że takich krajów nie ma. Może w papirusach dla dzieci. @szczur_wodny: a wywiadów a żałobie się po prostu nie robi, a już na pewno nie u tego przerywacza Mazurka. Facet ma miejscami ciekawe poglądy, sporo wie, ale w swojej pracy jest takim chamidłem, że choćby cały świat na niego pluł, to i tak będzie za mało. Wywiadów nie da się słuchać, bo on ciągle przerywa, jakby
  • Odpowiedz
@szczur_wodny: Jeśli ten gość jest w takiej głębokiej żałobie to czemu przyszedł na wywiad? Ja po śmierci bliskiej osoby na pewno bym nie poszedł porozmawiać w tak szerokim gronie słuchaczy.
  • Odpowiedz
@szczur_wodny: Przecież on został tam wysłany przez PIS. Żadne polityk pisu sam z siebie nie może iść do mediów. Ile razy o tym było mówione. Tragedia, którą teraz grają. Ciekawe co jemu prezes obiecał żeby chodził po mediach i o wszystkim opowiadał?
  • Odpowiedz