Wpis z mikrobloga

Dziś dzień unsubów. Czyszczenie YT. Poleciał BezPlanu, który jest strasznym nudziarzem od kilku lat. Tylko marudzi, dupę truje i sra tylko o potrzebie chlania kawy. Poza tym tani naciągacz i żebrak, który robi miniaturki z dupami. Szanowałem go, ale cały swój wizerunek zburzył. Poleciał dziś Misza. Szacun za Kołymę, ale seria do przełęczy Diatłowa + USA to już było gówno straszne. Chłop się boi gadać z ludźmi. Ma swoją faszystowską i rasistowską bańkę i ma obawy gadać z kimś spoza tej bańki, bo by został wyjaśniony. A mu lepiej jest ze swoimi wysrywami i pęka z dumy i zachwytu nad sobą, jak #!$%@? te kocopoły. Na tym lajwie jak #!$%@? z #!$%@?, że byli przeciw wejściu do Unii Europejskiej, to już przelało czarę gówna. Nie chcę mieć do czynienia z osobą o prymitywnym uosobieniu, ciemniaku, który nie potrafi dyskutować, nie ma szerokich horyzontów ani ciekawości świata. To wsza rodzaju ludzkiego. Wcześniej do ścieku zwaliłem Fazę, potem Gapcia-mitomańskiego oszusta, a teraz leci Łysy. Od dziś sobie tu zajrzę i poczytam, ale gniotów nie oglądam tego padalca emocjonalnego z salcesonem zamiast mózgu. Po co się męczyć? Facet jest beznadziejny. Ubiera się jak lump, zakres słów ograniczony, osobowość prymitywna. Żre jak świnia. On nawet w oborze byłby na końcu łańcucha pokarmowego i stałby w kącie. Ci wszyscy wspomnieni ludzie nawet z dobrodziejstw kultury nie korzystają. Słuchają gówna, czytają gówno, gówno mają we łbach i gównem nas raczą. Zostawiam sobie Planetę Abstrakcję i Łysego i Bez Kasy (Bald and bankrupt). Starczy mi #!$%@? patusami listy subów w YT. A Wy moi drodzy, walczcie z tym gównem zalewającym internet. By dzieci wasze i waszych znajomych nie musiały na taką patolę się w necie natykać i robić sobie kabałę w głowie. Szacunek dla Was, bo się poznaliście na tej srace, na tym ścieku, i nie pozostaliście bierni. Bless.

#raportzpanstwasrodka #bezplanu #autostopemnakoniecswiata #planetaabstrakcja
  • 56
@dzielnyiloczyn: Bardzo lubiłem oglądać bez planu ale z czasem niestety zacząłem zauważać że każdy film pokazuje dokładnie to samo, czyli:

- przewodniczka musi być młoda i przyciągać wzrok
- kawa, kawa, więcej kawy
- uh oh tu niebezpiecznie, pokaże wam złe dzielnice, rozmowy z ludźmi którzy opowiadają jak bardzo można tu zginąć albo być okradzionym
- zamówiłem sobie takie jedzenie za tyle pieniążka na polskie to będzie sto złoty

Poza tym
@ktomizajalnazwy: po prostu koleś jest odklejony i gada od rzeczy robiąc to z przekonaniem. Koleś który większość dorosłego życia przeżył na garnuszku patronów i obcych osób mówi coś o robieniu biznesów, kreceniu lodow inwestowaniu, o rzekomym antysystemie itp. A w ogóle to wyjada resztki które temu Marcinowi avocado że stołu spadną. Avocado używa go do wyszukiwania sponsorów na inwestowanie w Kambodży.
@ch_2 Nie oglądałem ich wszystkich filmików ale po filmach z Moskwy, Czeczenii czy jak pociągiem jechali to nie brzmiali zupełnie jak ruska propaganda ale muszę obczaić
@bugg odcinki Banota z Faza to będzie dobre case study jak dwóch gości nagrało razem materiał z tego samego miejsca i jeden zrobił gówno, a drugi fajny lekki materiał który się ogląda z przyjemnością ;)

Dokładnie tak samo mam! Tego Fazy nigdy nie śledziłem ale jak on od zawsze jest taki głupio-mądry to nie wiem skąd taki hype na niego
Generalnie to Misza i Faza są najlepszymi przykładami ze powiedzenie „podróże kształcą” to bzdura. Jak ktoś ma zamknięty na dziesięć spustów łeb to moze przejechać cały świat wzdłuż i wszerz i nic mu to nie da.


@Joii
Najlepszym przykładem tego jest Cejrowski, to jest wręcz niepojęte
@Menelepety o, fajne xD Marcin Avocado to ten właściciel Ratanakiri Paradise?
No i ten zwrot inwestycji jest w 8 lat obiecywany czy dopiero jak plantacja zacznie zarabiać czyli dajmy na to za 4 lata i kolejne 4 będzie spływał hajs? XD
Podoba mi się ten system xD