Wpis z mikrobloga

Dziś dzień unsubów. Czyszczenie YT. Poleciał BezPlanu, który jest strasznym nudziarzem od kilku lat. Tylko marudzi, dupę truje i sra tylko o potrzebie chlania kawy. Poza tym tani naciągacz i żebrak, który robi miniaturki z dupami. Szanowałem go, ale cały swój wizerunek zburzył. Poleciał dziś Misza. Szacun za Kołymę, ale seria do przełęczy Diatłowa + USA to już było gówno straszne. Chłop się boi gadać z ludźmi. Ma swoją faszystowską i rasistowską bańkę i ma obawy gadać z kimś spoza tej bańki, bo by został wyjaśniony. A mu lepiej jest ze swoimi wysrywami i pęka z dumy i zachwytu nad sobą, jak #!$%@? te kocopoły. Na tym lajwie jak #!$%@? z #!$%@?, że byli przeciw wejściu do Unii Europejskiej, to już przelało czarę gówna. Nie chcę mieć do czynienia z osobą o prymitywnym uosobieniu, ciemniaku, który nie potrafi dyskutować, nie ma szerokich horyzontów ani ciekawości świata. To wsza rodzaju ludzkiego. Wcześniej do ścieku zwaliłem Fazę, potem Gapcia-mitomańskiego oszusta, a teraz leci Łysy. Od dziś sobie tu zajrzę i poczytam, ale gniotów nie oglądam tego padalca emocjonalnego z salcesonem zamiast mózgu. Po co się męczyć? Facet jest beznadziejny. Ubiera się jak lump, zakres słów ograniczony, osobowość prymitywna. Żre jak świnia. On nawet w oborze byłby na końcu łańcucha pokarmowego i stałby w kącie. Ci wszyscy wspomnieni ludzie nawet z dobrodziejstw kultury nie korzystają. Słuchają gówna, czytają gówno, gówno mają we łbach i gównem nas raczą. Zostawiam sobie Planetę Abstrakcję i Łysego i Bez Kasy (Bald and bankrupt). Starczy mi #!$%@? patusami listy subów w YT. A Wy moi drodzy, walczcie z tym gównem zalewającym internet. By dzieci wasze i waszych znajomych nie musiały na taką patolę się w necie natykać i robić sobie kabałę w głowie. Szacunek dla Was, bo się poznaliście na tej srace, na tym ścieku, i nie pozostaliście bierni. Bless.

#raportzpanstwasrodka #bezplanu #autostopemnakoniecswiata #planetaabstrakcja
  • 56
  • Odpowiedz
@dzielnyiloczyn: mnie zawsze rozbrajają niektóre kanały podróżników po Ameryce Południowej pod tytułem: "jest super bezpiecznie i media ściemniajo, ale przypadkiem nie wychodźcie w nocy, nie wchodźcie w boczne uliczki, nie noście nic przy sobie wartościowego, nie ubierajcie się w lepszą stylówkę niż menel", a poźniej "uciekamy, bo kartele sobie zabijają losowe osoby w odwecie za aresztowanie bossa".
  • Odpowiedz
@dzielnyiloczyn: dobrze powiedziane. Sam odsybskrubowałem Miszę przede wszystkim dlatego że w tym szambie avocado uczestniczy, prezesa też już dawno odsubowałem, Gapcia nigdy nie subskrybowałem.
Co do bez planu też poleciał, nie podoba mi się jego podejście, do tego obecna seria z Kuby ma być z Caschem którego nie cierpię.
Generalnie przez lockdown im się ukróciło i teraz kombinują jak tu znowu kasę zarobić na ludziach, a poziom tych gniotów nie ten
  • Odpowiedz
Misza mówił że był przeciw wejściu do unii? Przecież on miał wtedy z 13 lat.. Mógł być co najwyżej przeciw pójściu na świetlicę po lejbach xD

A co do fazy to się zgadzam w 101%
'Kurła' drażniło mnie już to jego ciągłe powtarzanie 'kurrrła' i filmy których zawartość to w 90% jego gymba 'kurrła'.
A! No i pijcie kompoty i jedzcie kiśle z KFD bo są 'kurrrła' pyszne!!

Pamiętajcie że przez świat
  • Odpowiedz
@dzielnyiloczyn: W sumie też dziś zrobię porządek i wywalę wszystkie subskrypcje których i tak od dawna już nie oglądam. Aktualnie jest taki wybór na youtubie że można przebierać w tym co sie ogląda, a i tak nie starczy dnia żeby wszystko zobaczyć.
Starzy youtuberzy mieli szczęście sie wybić bo nie było żadnej konkurencji. Obstawiam że dzisiaj Fazowski, Misza, Machlaj, Mocnyvlog nie mieliby szans dobić do 10k subskrypcji z takim contentem, sposobem
  • Odpowiedz
@pdk_kmwtw: Fazy też nie oglądam, bo mnie drażnił, ale ostatnio BNT wybrał się z nim do Kosowa i w sumie były spoko odcinki, bo nie było fazowego pie*dolenia.
Banota lubię, chociaż to wariat z tym wspinaniem po wieżowcach, ale pozytywny gość z niego. Swego czasu jego filmy treningowe bardzo zmotywowały mnie do rozpoczęcia regularnych treningów siłowych. Tak wkręciłęm, że teraz daw dni bez siłowni i już mnie nosi. Co prawda Banot
  • Odpowiedz
@Babcia_krzyzowa: W ogóle prezesa poznałem przypadkiem. Zaglądałem na #patostreamy z czystej ciekawości, bo tam niezłe teksty padały. I ktoś prezesa wrzucił do tego wora i filmik jak w Polonii 1.0 jedzie po hejterach i generalnie ubliżał. I z ciekawości zobaczyłem, że Kambodża, Azja, te sprawy. Myślałem, że czegoś się dowiem o tym kraju, bo znałem go tylko z jego krwawej przeszłości i Czasu Apokalipsy. Chciałem się dowiedzieć, jak ten naród utrapiony
  • Odpowiedz
@jaacek: Banocik spoko. Jeszcze się trzyma na swoim poziomie, bez mitomaństwa, ale jak długo? Łatwe siano z YT psuje wielu i pokus na zepsucie się i gwiazdorzenie jest mnóstwo. Kibicuję mu, ale z lekkim dystansem patrzę jak rozwija się jego kariera i ile jeszcze jest Banota w Banocie.
  • Odpowiedz
  • 6
@jaacek odcinki Banota z Faza to będzie dobre case study jak dwóch gości nagrało razem materiał z tego samego miejsca i jeden zrobił gówno, a drugi fajny lekki materiał który się ogląda z przyjemnością ;)

@dzielnyiloczyn ja jakoś nie mogę przetrawić Planeta Abstrakcja, ale to i tak dużo lepszy content niż Globstory czy pozal się boze GdzieBadz z tymi gownianymi kadrami i humorem...
  • Odpowiedz
@dzielnyiloczyn: Ja z kolei trafiłam na "prezesa" i jego akolitów - jak to się mówi - po nitce do kłębka, przy okazji pisania reportażu o Polakach, którzy w dobie pandemii, w odległych zakątkach świata potrafili sobie całkiem nieźle radzić. Chciałam pisać o naszych "kambodżakach", ale po kilku odcinkach zorientowałam się, że to w najczystszej postaci patolka. Najpierw byłam oburzona, że przynoszą krajowi wstyd, potem trochę wyluzowałam, bo dla mnie te patodekle
  • Odpowiedz
@dzielnyiloczyn: to samo mam od dłuższego czasu, czyli z podróżniczych kanałów regularnie oglądam jedynie Planetę Abstrakcje i Balda, ale jednak BezPlanu nie wrzucałbym do tego samo wora co Misza, Faza czy patusy z Kambodży. Generalnie to Misza i Faza są najlepszymi przykładami ze powiedzenie „podróże kształcą” to bzdura. Jak ktoś ma zamknięty na dziesięć spustów łeb to moze przejechać cały świat wzdłuż i wszerz i nic mu to nie da.
  • Odpowiedz
@Joii: To prawda, ale wymieniłem Bartka w kontekście w ogóle czyszczenia subów. To nie ten sam poziom co Misza i prezes. Facet generalnie jest spoko i go lubię, ale jego vlogi nic nie wnoszą. Może to kwestia krajów, które obiera do zwiedzania. Np. Naddniestrze było zajebiste, ale to w ogóle ciekawy "kraj". Ale wolałbym Barta na Bałkanach, a nie krajach południowych. Jak zmieni kierunki, to może sub wróci. Na razie nudzi
  • Odpowiedz
@ch_2: Akurat Krymu nie widziałem. Podoba mi się ich montaż i że nie boją się zagadywać ludzi, przez co są zapraszani do domów. I to jest największa wartość, że wbijają na chatę i z tej perspektywy można poznać ludzi, kraj, światopoglądy. Na Kołymie Misza też wbijał na chaty, gadał z kierowcami na stopie. Potem się mentalnie spasł na kasie od widzów i przestał już się ciekawić świata.
  • Odpowiedz
@dzielnyiloczyn: mi się podobało jak wyśmiewał typa co go zabrał, że jest z Greenpeace i że żyje jak żebrak z czyiś pieniędzy. W komentarzach go dojechał ktoś, że to zupełnie tak jak on i się zaczęli kłócić, że tak nie jest :O

Michał to popłynął bardzo grubo, może nie będzie wracał z tej Kambodży. Bardzo mnie zastanawia jak to jest możliwe, że On ma tylu patronów.
  • Odpowiedz