Wpis z mikrobloga

Dziś dzień unsubów. Czyszczenie YT. Poleciał BezPlanu, który jest strasznym nudziarzem od kilku lat. Tylko marudzi, dupę truje i sra tylko o potrzebie chlania kawy. Poza tym tani naciągacz i żebrak, który robi miniaturki z dupami. Szanowałem go, ale cały swój wizerunek zburzył. Poleciał dziś Misza. Szacun za Kołymę, ale seria do przełęczy Diatłowa + USA to już było gówno straszne. Chłop się boi gadać z ludźmi. Ma swoją faszystowską i rasistowską bańkę i ma obawy gadać z kimś spoza tej bańki, bo by został wyjaśniony. A mu lepiej jest ze swoimi wysrywami i pęka z dumy i zachwytu nad sobą, jak #!$%@? te kocopoły. Na tym lajwie jak #!$%@? z #!$%@?, że byli przeciw wejściu do Unii Europejskiej, to już przelało czarę gówna. Nie chcę mieć do czynienia z osobą o prymitywnym uosobieniu, ciemniaku, który nie potrafi dyskutować, nie ma szerokich horyzontów ani ciekawości świata. To wsza rodzaju ludzkiego. Wcześniej do ścieku zwaliłem Fazę, potem Gapcia-mitomańskiego oszusta, a teraz leci Łysy. Od dziś sobie tu zajrzę i poczytam, ale gniotów nie oglądam tego padalca emocjonalnego z salcesonem zamiast mózgu. Po co się męczyć? Facet jest beznadziejny. Ubiera się jak lump, zakres słów ograniczony, osobowość prymitywna. Żre jak świnia. On nawet w oborze byłby na końcu łańcucha pokarmowego i stałby w kącie. Ci wszyscy wspomnieni ludzie nawet z dobrodziejstw kultury nie korzystają. Słuchają gówna, czytają gówno, gówno mają we łbach i gównem nas raczą. Zostawiam sobie Planetę Abstrakcję i Łysego i Bez Kasy (Bald and bankrupt). Starczy mi #!$%@? patusami listy subów w YT. A Wy moi drodzy, walczcie z tym gównem zalewającym internet. By dzieci wasze i waszych znajomych nie musiały na taką patolę się w necie natykać i robić sobie kabałę w głowie. Szacunek dla Was, bo się poznaliście na tej srace, na tym ścieku, i nie pozostaliście bierni. Bless.

#raportzpanstwasrodka #bezplanu #autostopemnakoniecswiata #planetaabstrakcja
  • 56
@ktomizajalnazwy: @Menelepety: Łysy miał kiedyś w Polsce epizod w pociągu - wykrzykiwał "sieg heil" i chyba naubliżał ubsłudze. Miał sprawę i podobno dostał jakiś wyrok - chyba zawiasy. Ktoś podrzucał linka do artykułu na wyborczej - źródło średnie, ale coś na rzeczy musi być - wymieniony był z nazwiska. Był wtedy przewodniczącym Młodzieży Wszechpolskiej w Szczecinie.