Wpis z mikrobloga

@innv: Nie wszystko co sie opłaca to warto i nie wszystko co warto to się opłaca

Oni spłacają i są zadowoleni z ty już czwarty rok masz ból dupy
  • Odpowiedz
@Fyor Zobaczycie co będzie się działo z cenami w Nowym Wale od 2022. Jak wtedy będą się kształtowały ceny jak wzrosną składki zdrowotne i inflacja dalej będzie na tak wysokim poziomie.
  • Odpowiedz
@Smokalaskanski: No ja nie wiem, w takich bardziej obleganych kościołach masz ślub po ślubie. Chyba ci ludzie zrzucają się na dekorację, bo przecież nawet nie ma czasu jej zmienić.
  • Odpowiedz
@not_me u mnie w parafii pieniądze bierze ksiądz za mszę, organista za granie, kościelny za zaświecenie świeczek i dzwonienie dzwonkami i zaswiecenie świeczkek, plus jeszcze można siostra zakonnym płacić za przyozdobienie kościoła. Każdemu płatność oddzielnie
  • Odpowiedz
@Smokalaskanski: to tradycja. Normalni ludzie, czytaj cywilizowani, małżeństwo biorą żeby się cieszyć i brać życie wspólnie, mieć wspólne pasje, mieć wsparcie. Polacy biorą 3 kredyty. Tak żeby im przez głowę nie przeszło żeby się można było rozejść. I tak po paru latach związki w Polsce wyglądają jak kara i plaga egipska.
  • Odpowiedz
@innv: i znowu to samo. ALE WIECIE ŻE TO SIĘ #!$%@? ZWRACA, rozumiesz? Wyjaśnie na chłopskie. Kupujesz sobie nasiona słonecznika za 5zł, rośnie ci słonecznik, sprzedajesz go za 10 zł.
  • Odpowiedz
via Android
  • 13
i znowu to samo. ALE WIECIE ŻE TO SIĘ #!$%@? ZWRACA, rozumiesz? Wyjaśnie na chłopskie. Kupujesz sobie nasiona słonecznika za 5zł, rośnie ci słonecznik, sprzedajesz go za 10 zł.


@owocliczi co Ci się zwraca? To nie Bitcoin xD. Zwróci Ci się jak masz bogatą rodzinę i albo znalazłas bogatego męża ¯_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
@bigos555: nie koniecznie, co z tego, że talerz to było około 300zł, jak do tego jeszcze fajerwerki za 10 kafli, wypasiony wóz weselny i masa innych atrakcji okołoweselnych. Nie, wcale nie bogata rodzina, zwróciło się im około 35k z kopert za co kupili kilkuletniego pasiaka. Z kopert dopłacali jeszcze po poprawinach orkiestrze bo zabrakło im kasy.
  • Odpowiedz