Wpis z mikrobloga

#zycietruckera #bekaztransa dajcie poradnik jak w rok zrobić pracę trackera.
Język niemiecki; prawko C (ile lat posiadania), roboty u Niemca łatwe do znalezienia? Jest szansa na tryb 2 tyg pracy 2 tyg wolnego?
Dosyć #!$%@? januszerki ja chcę czuć święty spokój
  • 31
@190chad: jak ci się uda to napisz proszę.Trzymam kciuki. Sam bym tak chciał, ale jak znam życie to #!$%@? z tego wyjdzie...

@ApesHODL: Dlaczego depresyjny? Możesz napisać dokładnie jak wygląda taki dzień pracy tirowca? Podczas jazdy puszczałbym sobie jakieś audiobooki, ulubione stacje, fajną muzyczkę itd.

W sumie bałbym się jakby coś się rozkraczyło. Czy np. jak opona pęknie to możecie normalnie zadzwonić po serwis? Czy trzeba byc tez jakimś mechanikiem?
@ApesHODL: aa, to masz na myśli. Ale tak czy tak takie pieniądze w Niemczech, a w Polsce to róznica. Wiem, że ceny w Polsce ida w górę, ale jednak koszty życia w pl są mniejsze. Całe rzecze Polaków zarabiają po 3-4 tys. zł na rękę, a często nawet mniej.
@ApesHODL: To racja, chociaż te 2 tygodnie wolnego to jakiś bonus. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, każda praca dobra, której nie wykonujesz. Wracasz o 17 po pracy przemęczony, odpoczniesz chwiłę, zaraz zmrok i na rano znowu budzik, tym bardziej gdy się nie wykonuje pracy z pasji. I te 25-30 dni urlopu w roku sprawy nie poprawia, w przeciwieństwie do 14 dni wolnego każdego miesiąca.