Wpis z mikrobloga

Pytanie do wyjadaczy serii Soulsów. Będę robić research, ale najpierw chciałbym zapytać ludziów.

Zastanawiam się nad klasą postaci w Dark Souls III. Jedynkę ograłem ze łzami w oczach (czasy nauki mechaniki soulsowej xD), grałem thiefem (shadow set + Uchigatana), ale Kalameet tyle mi trudów sprawił, że w dwójce dałem sobie spokój i zapragnąłem grać typowym warriorem (nafarmiłem sporo expa, by mieć wystarczająco siły na fast-rolla) z havel setem. Grało się dużo sympatyczniej.

W związku z tym myślałem nad wariacją wojak używający cudów. Czy może po prostu iść w magusa dla odmiany? Zastanawiam się kim by się grało przyjemniej w trójce. Nie musi być konkretny build (choć też nie pogardzę), a bardziej o pokierowanie mnie w którym kierunku iść. Jakby coś to mam wszystkie DLC, interesuje mnie raczej PvE.

#darksouls #darksouls3
  • 9
@LisiaRumba: granie magiem w soulsach to takie cheesowanie wszystkiego na odległość, mnie to osobiście nie bawi, ale jak chcesz. Na pierwsze przejście bym poszedł w jakiegoś wojownika pod siłę albo zręczność, albo dex/str 1:1
ze łzami w oczach (czasy nauki mechaniki soulsowej xD), grałem thiefem


@LisiaRumba: te poczatku sa trudne, moim zdaniem duzo pomaga postac kloca ktora moze wiele przyjac na tarcze itp a drugi raz juz znasz wrogow i postac pod uniki ma wiekszy sens

granie magiem w soulsach to takie cheesowanie wszystkiego na odległość, mnie to osobiście nie bawi, ale jak chcesz. Na pierwsze przejście bym poszedł w jakiegoś wojownika pod siłę albo
@LisiaRumba: magia i piromancja w DS3 są dużo gorzej zbalansowane względem poprzednich części, na pierwszy run najlepiej zrobisz grając jako rycerz lub bandyta, w zależności od tego czy wolisz broń str czy dex, ewentualnie sobie wbić jedno czy dwa miejsca dostrojeni na jakiegoś magicznego buffa czy uzdrowienie... jest w trakcie jednej gry możliwość zmiany statów 5 razy, więc jak będziesz chciał sobie zmienić build w trakcie gry to nie ma z
@LisiaRumba: Na rany chrystusa, jak chcesz grać tylko PVE nie idź pod cuda. Większość gry będziesz miał tylko jedno ofensywne zaklęcie które musisz znaleźć zabijając wielkiego robaka, a w dodatku to zaklęcie jest tylko na bliski zasięg. Najlepszy cud na dystans jest zablokowany za contentem PVP. Najlepiej możesz spróbować iść pod hybrydę zręczności i inteligencji jak ciebie tak czary jarają albo leć pod klasyka czyli duży kij/miecz i ciężka zbroja. Ja
Pobierz wideokojimbo - @LisiaRumba: Na rany chrystusa, jak chcesz grać tylko PVE nie idź pod ...
źródło: comment_1638379137V9wjLqhgurdaBVDjYVQqrB.jpg