Wpis z mikrobloga

Kolejny raport inwestycyjny: W listopadzie sporo moich akcji leciało w dół, mimo wszystko cały portfel na plus głównie ze względu na osłabioną złotówkę. Kilka liczb poniżej:

Poprzedni miesiąc: 174 275,99 zł
Dołożyłem: +3600 zł
Ten miesiąc: 179 221,88 zł

Po więcej zapraszam do mojego podsumowania na YT:

Zapraszam na mój tag #wolnyarystokrata jakby ktoś chciał śledzić moją przygodę w dążeniu do #wolnoscfinansowa

#inwestowanie #inwestycje #gielda #finanse
wolnyarystokrataYT - Kolejny raport inwestycyjny: W listopadzie sporo moich akcji lec...
  • 4
@wolnyarystokrataYT: miałem wejść już jakiś czas temu, ale tylko jakaś intuicja kazała mi się wstrzymać. zaskoczył mnie aż taki zjazd. gdzie tu może być dno? gdybyś miał powróżyć to jakie widełki byś typował?

a nie rozpatrujesz longa na fb(meta) w związku z ich planami metaverse? jestem mocno optymistycznie nastawiony do tej technologii i jeśli się upowszechni, a wszystko na to wskazuje, to też będziemy się śmiać z tych 300 dolków za
@presburger: wiesz co serio nie wiem jak bardzo może BABA spaść. Liczę się z tym, że zejdzie poniżej 100$. Teraz głównie jest strach przed delistingiem z amerykańskich giełd wzorem DiDi. Emocje potrafią na prawdę grubo zaważyć krótkoterminowo na cenę akcji. Ryzyko jakieś też jest (delistingu), ja jestem tym szaleńcem, który w ten delisting nie wierzy :D Natomiast nawet jak to nastąpi to też jest kilka scenariuszy w zależności od brokera: transfer