Wpis z mikrobloga

@Lonesome_road: w ostatniej chwili zmieniłem zdanie i wziąłem xceed w automacie xD ciekawe jaki wpływ to będzie miało na starsze zamówienia i czy da radę je dostać z lekkim opóźnieniem w stosunku do 3 miesięcy z umowy czy raczej bliżej 6.... Manual już byłby dostarczony z tego co widziałem u innych :P
Masz jakieś info odnośnie swojego konkretnego zamówienia?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartez_94: u mnie pewnie przepadnie kredyt z w miarę niskim %, ale o tyle dobrze, że przynajmniej Kia ma kredyt ze stałym oprocentowaniem, co nie jest standardem u innych marek (chyba jeszcze tylko Ford ma coś takiego). No nic, najwyżej wrzucę wyższy wkład własny czy coś xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartez_94: promocja dotyczy tylko samochodów wyprodukowanych w 2021 - dla tych z 2022 jest na razie wielka niewiadoma, ale biorąc pod uwagę podwyżki stóp i to jak wyglądają oferty u innych producentów to słabo to widzę. Toyota wysłała mi ofertę z 8,2% (samo oprocentowanie, nie RRSO!). Na razie na stronie Kii jest info o 6,39%, RRSO 8,05%, więc jeszcze bez tragedii.

W salonie powiedzieli mi, że oferta kredytowa jest ważna od
@Lonesome_road: no to jeszcze inaczej niż mówili mi. Mi tylko powiedzieli, że data zamówienia i przepinają 0% nawet jak zniknie z oferty... A nic nie liczyłem jeszcze i żadnego wniosku nie robiłem, to ma być dopiero jak auto przyjedzie. Mam nadzieje, że nie będzie problemu bo żadnych dodatkowych kosztów nie mam zamiaru ponosić.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: no tylko teraz sytuacja jest jeszcze gorsza xD W weekend wysyłałem zapytania do Toyoty (Yaris Cross) i Peugeota (2008/308) żeby zorientować się w sytuacji w razie gdyby XCeed się wysypał: czas oczekiwania minimum do lipca. Także te pół roku w przypadku Kii to jeszcze nie tak tragicznie, chociaż na Sorento czy Stingera ludzie czekają jeszcze dłużej xD
@Lonesome_road: Muszę się do nich zgłosić bo w sumie jak nie będzie wyprodukowany w 2021 to może być lipa i będą chcieli wrzucić % albo 100% wpłaty.

Kia Credit – 50/50 RRSO 0%

Okres finansowania: 12 miesięcy
Wpłata własna: 50% wartości pojazdu
Oprocentowanie nominalne: 0%
Jedna rata w 12-tym miesiącu umowy

Propozycja ważna do 31.12.2021 r.
Propozycja dotyczy XCeed i XCeed MHEV z roku produkcji 2021.
Liczba
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartez_94: u mnie mówili że gdyby samochód zjechał z taśmy jakoś na początku stycznia to jeszcze przeszłaby stara oferta. No ale jak zrobią go w marcu czy kwietniu to xD Może na zwykłym kredycie to wygląda jakoś inaczej niż na balonowym.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Celinka95: nawet zerknąłem na używki, które służyły jako testowe, ale trochę obawiam się, że użytkownicy specjalnie o nie nie dbali. Ale z tego co widać na stronie Kii to i tak mają pojedyncze sztuki każdego modelu rozsiane po kraju.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FlameVinci: no ja nie jestem taki pewien czy nowy Sportage będzie taki popularny. Poprzednią wersję jeszcze rozważałem na początku, jak zobaczyłem cennik nowej to skisłem mocno - bez większego rozwoju jeśli chodzi o wyposażenie, za to cena +20-30k za porównywalną ze starą wersję.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FlameVinci: wzrost cen wiadomo, ale imho Kia poszła po bandzie. Takie Suzuki wypuściło niedawno nowego S-Crossa, cena wzrosła o jakieś 10%, doszło trochę nowych bajerów (asystent pasa ruchu, monitorowanie martwego pola, kamera 360), w tym samym czasie Kia za właściwie tego samego Sportage chce jakieś +20% ceny xD
w tym samym czasie Kia za właściwie tego samego Sportage chce jakieś +20% ceny xD


@Lonesome_road: nie no bez przesady, masa rzeczy się zmieniła w sportage względem aktualnego, do tego stopnia że to zupełnie inne auta. Nawet systemy mimo że teoretycznie są te same, to działają inaczej bo są zaktualizowane.