Wpis z mikrobloga

A wprowadźmy ograniczenie dla dziennikarzy na 3 km od granicy z Białorusią na 2-3 tyg, i dalej się zobaczy. Co prawda wbrew Konstytucji, ale co tam, nie pierwszy raz.
A dobra, społeczeństwo przyklasnęło te 2-3 tygodnie, to przedłużamy dalej w zasadzie bez trybu.
A dobra, opozycja coś #!$%@?, że to musi być lepiej zapisane w prawie, to przegłosujemy raz jeszcze.
No i przegłosowaliśmy ..... 15 km
XDDDDDDD
( ͡° ͜ʖ ͡°)
A społeczeństwo się #!$%@? cieszy i macha uszami, bo TVN będzie daleko od granicy (ale to samo tyczy się i TVP), pomimo tego, że dziennikarze pojawiają się na prawie każdej wojnie i mało kto ma z tym problem. Zazwyczaj dyktatorzy i #!$%@? państwa mają z tym problem.
Co tam, że jak ktoś boi się, że jacyś aktywiści będą naruszać płot, to wystarczy strefa 100-200 m, gdzie ich na legali się wyłapie, areszt 24 + mandat.
Wrzucenie strefy 15 km to jakiś ponury żart, tym bardziej, ze Łukaszenka robi ustawki z dziennikarzami po swojej stronie, dziennikarzami całego świata.
Cieszycie się z łamania wolności słowa, doszukując się jakiś pozytywów w stylu "bo ktoś może manipulować". To jest tak żałosne tłumaczenie, że aż mi niedobrze.
#polska #granica #wojna #migranci #imigranci #bialorus
Pobierz 27er - A wprowadźmy ograniczenie dla dziennikarzy na 3 km od granicy z Białorusią na ...
źródło: comment_1638348653hhYKnON7IscjmR5RA4whaN.jpg
  • 10
gdyby media chciały relacjonować to nie byłby problem

@alteron:
Wolnośc słowa nie polega na tym, że będzie taka narracja jak tobie pasuje. Wolnośc słowa to multum narracji.
Putin tez wyrzyna media, powołując się na brak "rzetelności" itp wzniosłe słowa.
200-300 metrów xD

Chłopie, jesteś oderwany od rzeczywistości

@OpresjaWsteczna:
A wiesz chłopie, że NAWET na wojnie nie wyznacza się żadnych stref, a ty robisz coś niesamowitego, bo ktoś jest przy granicy.
Idziesz tak w narrację PISu jak w masło XD

Cała Unia musiałaby wysłać do nas 90% swoich wojsk, by skutecznie dało się upilnować

@OpresjaWsteczna:
Unia by musiał wysłać wojska ..... bo dziennikarze by mieli dostep 200 m do granicy
@fullversion:
Poczytaj sobie o dziennikarzach wojennych, kórzy idą razem z frontem.
Ale ten przykład jest skrajny. Aktualna sytuacja nawet nie stoi w 1% koło tak skrajnego przykładu. Ja wiem, że reortyka PIS nazywa to "wojną" i ty ochoczo się na to łapiesz.
A prawda jest taka, że BOICIE się, że TV będzie pokazywała ludzi w lesie, więc jak te psy, co zamykają oczy, to problem znika. Chcecie mieć czyste sumienie i
@27er: #!$%@? mam na ludzi w lesie. Chca to niech siedza. Jak ja pojde do lasu to bedziesz walczyl o to, by mnie niemcy na socjal wzieli? Abstracujac juz od nielegalnego przekraczania granic i braku dokumentow i szczepien. Pojedz np na slask i zobacz na dzieci pracujace w biedaszybach. Skoro taki z ciebie spolecznij. Wykorzystujecie wylacznie ten temat do jakis swoich celow, glownie politycznych. A wysmialem tylko twoj tekst o wojnie
A wysmialem tylko twoj tekst o wojnie xD

@fullversion:
realnie to masz w dupie wolnośc słowa, spijając z usta narrację PISu o wojnie na granicy. Wyśmiać można tylko to, że traktujecie to jako coś gorszego niż wojnę, żałosne.