Wpis z mikrobloga

A wprowadźmy ograniczenie dla dziennikarzy na 3 km od granicy z Białorusią na 2-3 tyg, i dalej się zobaczy. Co prawda wbrew Konstytucji, ale co tam, nie pierwszy raz.
A dobra, społeczeństwo przyklasnęło te 2-3 tygodnie, to przedłużamy dalej w zasadzie bez trybu.
A dobra, opozycja coś p------i, że to musi być lepiej zapisane w prawie, to przegłosujemy raz jeszcze.
No i przegłosowaliśmy ..... 15 km
XDDDDDDD
( ͡° ͜ʖ ͡°)
A społeczeństwo się k---a cieszy i macha uszami, bo TVN będzie daleko od granicy (ale to samo tyczy się i TVP), pomimo tego, że dziennikarze pojawiają się na prawie każdej wojnie i mało kto ma z tym problem. Zazwyczaj dyktatorzy i z-----e państwa mają z tym problem.
Co tam, że jak ktoś boi się, że jacyś aktywiści będą naruszać płot, to wystarczy strefa 100-200 m, gdzie ich na legali się wyłapie, areszt 24 + mandat.
Wrzucenie strefy 15 km to jakiś ponury żart, tym bardziej, ze Łukaszenka robi ustawki z dziennikarzami po swojej stronie, dziennikarzami całego świata.
Cieszycie się z łamania wolności słowa, doszukując się jakiś pozytywów w stylu "bo ktoś może manipulować". To jest tak żałosne tłumaczenie, że aż mi niedobrze.
#polska #granica #wojna #migranci #imigranci #bialorus
27er - A wprowadźmy ograniczenie dla dziennikarzy na 3 km od granicy z Białorusią na ...

źródło: comment_1638348653hhYKnON7IscjmR5RA4whaN.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@27er: gdyby media chciały relacjonować to nie byłby problem, a wiemy że połowa lewackich mediów chce tam pojechać żeby brać udział w przemycie, albo przynajmniej pomagać tym przestępcom którzy nielegalnie przekraczają granicę, dlatego trudno.
  • Odpowiedz
Ta, tylko, że u nas to nie byli dziennikarze, tylko celebryci ganiający się ze SG.

@WykopowyDzban:
I dlatego potrzeba 15km?
Jak łatwo wam narzucić złamanie wolności słowa XD
  • Odpowiedz
gdyby media chciały relacjonować to nie byłby problem

@alteron:
Wolnośc słowa nie polega na tym, że będzie taka narracja jak tobie pasuje. Wolnośc słowa to multum narracji.
Putin tez wyrzyna media, powołując się na brak "rzetelności" itp wzniosłe słowa.
  • Odpowiedz
200-300 metrów xD

Chłopie, jesteś oderwany od rzeczywistości

@OpresjaWsteczna:
A wiesz chłopie, że NAWET na wojnie nie wyznacza się żadnych stref, a ty robisz coś niesamowitego, bo ktoś jest przy granicy.
Idziesz tak w narrację PISu jak w masło
  • Odpowiedz
@fullversion:
Poczytaj sobie o dziennikarzach wojennych, kórzy idą razem z frontem.
Ale ten przykład jest skrajny. Aktualna sytuacja nawet nie stoi w 1% koło tak skrajnego przykładu. Ja wiem, że reortyka PIS nazywa to "wojną" i ty ochoczo się na to łapiesz.
A prawda jest taka, że BOICIE się, że TV będzie pokazywała ludzi w lesie, więc jak te psy, co zamykają oczy, to problem znika. Chcecie mieć czyste sumienie
  • Odpowiedz
@27er: w------e mam na ludzi w lesie. Chca to niech siedza. Jak ja pojde do lasu to bedziesz walczyl o to, by mnie niemcy na socjal wzieli? Abstracujac juz od nielegalnego przekraczania granic i braku dokumentow i szczepien. Pojedz np na slask i zobacz na dzieci pracujace w biedaszybach. Skoro taki z ciebie spolecznij. Wykorzystujecie wylacznie ten temat do jakis swoich celow, glownie politycznych. A wysmialem tylko twoj tekst o
  • Odpowiedz
A wysmialem tylko twoj tekst o wojnie xD

@fullversion:
realnie to masz w dupie wolnośc słowa, spijając z usta narrację PISu o wojnie na granicy. Wyśmiać można tylko to, że traktujecie to jako coś gorszego niż wojnę, żałosne.
  • Odpowiedz