Wpis z mikrobloga

z dnia na dzień widzę ze poziom głupoty tych różowych na apkach randkowych jest przerażający

nie wnosicie nic do rozmowy, każecie się "zabawiać", nie wychodzicie z własną inicjatywną, nie potraficie pociągnąć tematu tylko czekacie aż facet to zrobi, robicie z siebie emocjonalne ofiary, nie wiecie czego chcecie, serio ogarnijcie się albo usuńcie konto, nic tylko napluć wam do ryja i nie jestem żadnym zdesperowanym wykopkiem którego olała baba i teraz musi się wyżyć tylko taki wasz wygląd i to jest przerażające w jakim kierunku to idzie.

#tinder #badoo
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@pavl_: Ignoruj te dwie różowe, one nonstop pieprzą głupoty. Jedna z nich uważa, że facet nie ma prawa wymagać od kobiety, żeby była szczupła więc rozumiesz jaki to podgatunek człowieka.
  • Odpowiedz
nie wnosicie nic do rozmowy, każecie się "zabawiać", nie wychodzicie z własną inicjatywną, nie potraficie pociągnąć tematu tylko czekacie aż facet to zrobi, robicie z siebie emocjonalne ofiary, nie wiecie czego chcecie, serio ogarnijcie się albo usuńcie konto, nic tylko napluć wam do ryja i nie jestem żadnym zdesperowanym wykopkiem którego olała baba i teraz musi się wyżyć tylko taki wasz wygląd i to jest przerażające w jakim kierunku to idzie.


@
  • Odpowiedz
@pavl_: przyznaj się przed sobą bo my już wiemy, upadlałeś się przed jakąś Julką która okręciła się wokół palca a na koniec zostawiła bez słowa albo usunęła parę. Wstyd mi za was czasem.
  • Odpowiedz