Wpis z mikrobloga

z dnia na dzień widzę ze poziom głupoty tych różowych na apkach randkowych jest przerażający

nie wnosicie nic do rozmowy, każecie się "zabawiać", nie wychodzicie z własną inicjatywną, nie potraficie pociągnąć tematu tylko czekacie aż facet to zrobi, robicie z siebie emocjonalne ofiary, nie wiecie czego chcecie, serio ogarnijcie się albo usuńcie konto, nic tylko napluć wam do ryja i nie jestem żadnym zdesperowanym wykopkiem którego olała baba i teraz musi się wyżyć tylko taki wasz wygląd i to jest przerażające w jakim kierunku to idzie.

#tinder #badoo
  • 28
  • Odpowiedz
nie wnosicie nic do rozmowy, każecie się "zabawiać", nie wychodzicie z własną inicjatywną, nie potraficie pociągnąć tematu tylko czekacie aż facet to zrobi, robicie z siebie emocjonalne ofiary,


@pavl_: czyli po staremu. Tylko teraz jest nowe medium gdzie to widać.
  • Odpowiedz
@pavl_: nie wiem mordo czego Ty tam szukasz na tych apkach, ale one nie służą do rozmów, czy do zawierania długich znajomości opartch na jakichś intelektualnych fundamentach. Bardziej musisz pójść w kierunku wyboru tam obiektu do zaspokojenia swoich seksualnych potrzeb i kierować się czysto fizycznymi aspektami tj. dupa, cyce, twarz, figura itp.
Jak szukasz intelektualistki to idź do biblioteki czy tam innej tego typu instytucji.
Z fartem elo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hissis: ziomek ogarnij się ja znalazłem niezła foczkę na tinderku i jesteśmy już razem rok ogarnij ten temat
  • Odpowiedz