Wpis z mikrobloga

@richr: cos z SDI typu golf4 albo jakas stara cordoba xD Jeszcze volvo z 2.0d malo pali, ale nie wiem czy wyrwiesz jakies c30 w tej cenie. U wuja widziałem srednie 5.5l/100km, a w trasie schodzi do 3.8l.
@richr:
no i ten co pisze ze 5.6 pali golfik z 1.9 spokojnie w trasie 4.5/100 potrafi. sprawdzane wielokrotnie, ale w octavii I gen.
serio, nie mam zadnego interesu zeby Cie oszukiwac w tym momencie z tym spalaniem
ale fakt, ze jak bedziesz wiecej jezdzil po miescie jak tras to ta srednia bezie blizej tych 5.6 niz 5.
aaa i jeszcze jedno. nie wiem jak z fucusem (sorry nie sprawdzalem )ale
@richr: 1.9 tdi bez pompowtrysków tylko na zwykłej pompie wysokiego ciśnienia, spali Ci średnio 6-6.5 litra w mieszanym, na mniej nie licz, Golf 4 to około 6-7k za dobry stan - do tego robisz rozrząd oleje duperelki, które wyjdą w praniu i masz porządny wóz z dieslem bez typowych bolączek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WykopanyDzon: też zależy od stanu auta - moi rodzice mieli Octavię 1,9tdi i na początku (przy ok 150k przebiegu) paliła bez problemu poniżej 4l poza miastem (a poniżej 5 na ekspresówce), a po kolejnych 100k km już nie było szans zejść poniżej 5 nawet przy mega emeryckiej jeździe ¯\_(ツ)_/¯