Wpis z mikrobloga

Rozstrzygnijmy to kochani, bez beki. Na swoje własne odczucie, mile widziana argumentacja w kom.

#hotelparadise

Mil jest:

  • hetero 21.8% (24)
  • bi 23.6% (26)
  • homo 42.7% (47)
  • nie mam pojęcia (komentarz wyjaśniający xd) 11.8% (13)

Oddanych głosów: 110

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Holzlevsky: Zaznaczyłam homo, chociaż do końca przekonana też nie jestem. Ale jednak wyjątkowe skupienie na swoim wyglądzie porównywalne stopniem do Vanessy (jako jedyny z chłopaków nie odpuszczał tam treningów, prawdopodobnie żeby zachować idealny sześciopak, Vanessie na live mówił, że muszą się trzymać razem, bo są ładni oboje), określenie na brak związków - że nie miał żadnego, bo kończył póki coś się zaczynało (nigdy nie użył określenia, że te związki byly
  • Odpowiedz
@Dromodron: podpisuję się pod komentarzem nogami i rękoma. Przychodzi mi jeszcze do głowy, że może jest tak zblokowany, ze nie wie po prostu jak sie zachować. Znam osobę ponad 30 na karku i nigdy nie zaruchał. Nie wynika to z jego wyglądu, bo twarz nawet przyjemna - po prostu jest tak wstydliwy i ma pecha, bo każda dziewczyna wkłada go w friend zone.
  • Odpowiedz
@Holzlevsky: zaznaczyłam "nie mam pojęcia,", bo indeed nie mam,ale myslentez że mil nie ma.z dziewczynami niby spoko,ale nie do końca a tu wiara mu nie pozwala cieszyć się innymi penisami więc jest w wyparciu.powodsenie ma więc mówi że nie trafił na właściwą i skupia się na karierze.
  • Odpowiedz