Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#psychiatra
#fobiaspoleczna

Sytuacja wygląda tak: urodziłem się w Łodzi, tam mam adres zameldowania (w domu rodzinnym tam gdzie mieszkają moi rodzice), tam mieszkałem do 30 tego roku życia. Tam mam lekarza rodzinnego. Natomiast od kilku lat wynajmuję mieszkanie i pracuję w mieście oddalonym od Łodzi o 200 km. Jakbym chciał iść do psychiatry na NFZ to co mam robić? Czy jest możliwość iść do lekarza w tym mieście w którym teraz mieszkam i pracuję, czy muszę jechać aż do Łodzi bo tam mam lekarza rodzinnego? Na prywatne wizyty szkoda mi kasy skoro mam ubezpieczenie. Co robić? Potrzebuję leków na fobię społeczną.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a635cc596226000a578dd2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania nie ma leków na fobie społeczna XD za dużo sobie wyobrażasz, są leki które ustabilizuja twoje receptory a z autopsji wiem że to gówno, tymbardziej żaden psychiatra na NFZ nie przepisze ci żadnych dobrych leków po których faktycznie będziesz czuć jakąś zmianę na plus
@AnonimoweMirkoWyznania: ogólnie to jest w systemie elektronicznym taka opcja. Mnie się mie udało, nie wiem z jakiego powodu, ale musiałem pisemnie w placówce, więc nie zaświadczam, że działa, ale na epacjencie normalnie masz deklarację zmiany, więc warto spróbować. Ktoś napisał wyżej, że wie z autopsji że leki nie działają - akurat to jest hiperindywidualna sprawa, więc nie zniechęcaj się tym komentarzem. Aczkolwiek przychylam się do twierdzenia, że na nfz będzie trudniej