Wpis z mikrobloga

@Jakajlo: jeżeli chodzi o kolorystykę to polecam pójście w brązy, pomarańcze, beże, ładnie podkreślają kolor oka. Mam ten sam typ urody więc przetestowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jakajlo: w takim razie prócz tych, które wymieniłam, śmiało mogę jeszcze polecić Too Faced "Sweet Peach" oraz "Born This Way" lub Urban Dekay "N---d 3". Najbezpieczniejsze kolory i niezła jakość :)
  • Odpowiedz
  • 0
Kurczę myślałem, że będzie prościej :P
N---d3 wypada najlepiej kolorystycznie (tylko 4 ostatnie kolorki za ciemne), ale wszystko jest jakieś błyszczące ;/ a wybadałem, że woli matowe.
Born This way na drugim miejscu, fajny mix (może się skusi czasem na połysk - nie wiem), ale połowa paletki raczej za ciemna. Nigdy nie widziałem u niej ciemniejszych kolorów na oczach ;/ ciemniejsze i błyszczące są na jakieś specjalne okazje? Czy to kwestia preferencji?
  • Odpowiedz
@Jakajlo: Skoro lepiej się czuje w matowych i jaśniejszych cieniach to wydaję mi się, że born this way odpada, bo połowy paletki by nie używała albo bardzo sporadycznie. W takim wypadku wygodniej jest mieć małą poręczną paletkę i myślę że te z urban decay byłyby spoko. Mają też solidniejsze opakowanie i mi się przez dwa lata nic z tymi cieniami nie stało, a z too faced raz mi upadła, ale
  • Odpowiedz
@Jakajlo: A patrzyłeś na palety glam shop? Np herbaciana róża albo bohema? Mi po tym jak wypróbowałam palety glam shopu to born this way przestała się podobać, a błysków z niej w ogóle nie używam bo glam shop ma tysiac razy lepsze.
  • Odpowiedz