Wpis z mikrobloga

@Tinkerbell_Kapitan_Hak: Ale to nie ja jestem w sumie w sytuacji walki o playoff wiec z tej perspektywy pewnie tez inaczej czlowiek patrzy xD Jak zadecydujecie tak bedzie, wazna ze sie fun zgadza i zdecydowana wiekszosc ludzi gra praktycznie caly sezon
  • Odpowiedz
@ticos: ostatnia kolejka to też głownie spotkanie o tytuł naszej ligi, więc w gruncie rzeczy przeszkodzi to tylko 2óm zawodnikom, ale za to w jak ważnym meczu, myślę że trzebaby tu jakieś głosowanie zrobić
  • Odpowiedz
@ticos: nie pomyślałem o tym, to lepiej chyba zostawić jak jest bo ostatnia kolejka w nfl wiadomo jak będzie wyglądać dla drużyn z pewnymi miejscami w playoffach
  • Odpowiedz
  • 0
Mi obojętne, kontuzje kluczowych zawodników mnie zepchnęły ze szczytu na L6 streak :D więc jak większości pasuje :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tinkerbell_Kapitan_Hak: Ja jestem na nie, ten sezon mimo 1 gracza od czapy to wszyscy aktywnie grają i idzie niektórym gorzej, niektórym lepiej (wiadomo, szczęście i kontuzje ważnym czynnikiem) ale w samym finale spotkają się 2 najlepsze drużyny gdzie dojście tak daleko na pewno zostało poparte dobrymi wyborami wcześniej i nie chciałbym ukarać kogokolwiek żeby komuś w finale wypadło 3-4 waznych graczy w dobrych druzynach bo już te drużyny mogą sobie pozwolić
  • Odpowiedz