Wpis z mikrobloga

W czym Polska jest według was TOP na świecie. Według mnie Polska jest:
-TOP w metodach płatności
-TOP w poczuciu bezpieczeństwa na ulicach
-TOP w ilości ataków terrorystycznych(w sensie że mało)
-TOP produkcja żywności, ilość oraz jakość.
-TOP "produkcja" dobrych pracowników

Moje przemyślenia oparte są wyłącznie na moich subiektywnych opiniach. A jakie są wasze opinie?

Pomijamy tutaj aspekty w czym jest najgorsza bo braknie tuszu w serwerach
b.....l - W czym Polska jest według was TOP na świecie. Według mnie Polska jest:
-TO...

źródło: comment_16382672669g0LRoYSty1JNL6FogFjUG.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@sphinxxx: Uważam, że Twoje argumenty są mocno na siłę i bez poparcia. Odpisujesz ogólnikami, a jak zapytać o szczegóły to kręcisz, że nie o to Ci chodziło. Ja wiem, że argument, że mi ani moim znajomym to żaden argument, ale opowieść, że w mediach pojawił się taki przypadek to też żaden argument, w końcu media szukają sensacji. Ja nie twierdzę, że takich przypadków nie ma, ale twierdzę, że nie są ona
  • Odpowiedz
@Iskaryota: to już jest twój problem jak się cenisz. Mam dwóch kuzynów, którzy skończyli geodezję, są inżynierami, wyjechali na trochę do Holandii, jeden został do teraz i po 10 latach ma tam żonę, rodzinę, dom, samochód, a drugi wrócił do Polski kilka lat temu i zarabia (jak na polskie warunki) kupę hasju, mniej więcej tyle, ile zarabiał w Holandii, też już założył rodzinę i wybudował niedawno dom.
  • Odpowiedz
@bobikufel: zauważyłem że i moi znajomi po prostu nie potrafią powiedzieć że Polska jest w czymś dobra/najlepsza, po prostu nie przejdzie im to przez gardlo, za to stwierdzenia że Polska to kraj obsrany gownem, że Polacy to zwierzęta itp itd to nie ma problemu xd
Ot co, wiele ludzi nienawidzi miejsca w którym mieszka i zrzuca na to miejsce swoje niepowodzenia i porażki, myśląc życzeniowo że za granicą to cud, miód
  • Odpowiedz
@bobikufel: Ja zwiedziłem sporo a i mieszkałem pracując w trzech krajach, osobiście uważam że choć w wielu tematach się z tobą zgodzę to np co do topki w temacie bezpieczeństwa to Irlandia nas deklasuje tak samo w jakości jedzenia szczególnie mięsa (jedynie pieczywo jest słabsze)
  • Odpowiedz
a może chce pracować w Polsce i nie być kolejnym kmiotem na emigracji?


@Iskaryota: no i? jak to się ma do mojej wypowiedzi? nadal podtrzymuję swoje zdanie, że

nikt ci nie każe pracować w Polsce
  • Odpowiedz
W metodach płatności brylujemy, tak, chociaż moglibyśmy jeszcze kody QR z Chin wziąć.
Bezpieczeństwo? Ja tam się boję do teraz chodzić po moim rodzinnym miasteczku gdzie co tydzień biją się Ukraińcy albo Gruzini ludzi trepują. A i napity Polak nastolatka nożem zabije bo "pomyli go z kimś innym"...
Ataki terrorystyczne fakt, mało, zgoda.
  • Odpowiedz
Bardzo ładnie napisane, po komentarzach widać że pełno na tym portalu frustratów i ojkofobów, którzy idealizują zachód a najdalej byli na jarmarku świątecznym w Dreźnie
  • Odpowiedz