Wpis z mikrobloga

W czym Polska jest według was TOP na świecie. Według mnie Polska jest:
-TOP w metodach płatności
-TOP w poczuciu bezpieczeństwa na ulicach
-TOP w ilości ataków terrorystycznych(w sensie że mało)
-TOP produkcja żywności, ilość oraz jakość.
-TOP "produkcja" dobrych pracowników

Moje przemyślenia oparte są wyłącznie na moich subiektywnych opiniach. A jakie są wasze opinie?

Pomijamy tutaj aspekty w czym jest najgorsza bo braknie tuszu w serwerach
b.....l - W czym Polska jest według was TOP na świecie. Według mnie Polska jest:
-TO...

źródło: comment_16382672669g0LRoYSty1JNL6FogFjUG.jpg

Pobierz
  • 76
-TOP w poczuciu bezpieczeństwa na ulicach


@bobikufel: no na pewno xd, czuję się top bezpieczny jak widzę drogówkę wymuszającą wykroczenia (bez kamerki ani rusz), krawężników broniących fortecy na Mickiewicza i wypisujących mandaty za byle gówno żeby zdążyć przed końcem miesiąca albo tajniaków, którzy bohatersko zamykają kogoś za 1g zielska.

-TOP produkcja żywności, ilość oraz jakość.


chyba top w eksporcie tej żywności za granicę xd
-TOP w poczuciu bezpieczeństwa na ulicach

Nie musisz się czuć bezpiecznie


@bobikufel: XD Patrząc na polską policję nigdy nie wiem czego się spodziewać, więc po raz kolejny - nie, nie zwiększają żadnego poczucia bezpieczeństwa, a nawet nie zmniejszają poczucia niebezpieczeństwa, bo aktualnie tym młokosom krawężnikom płacą mniej niż na kasie w lidlu, więc dlaczego mieliby ryzykować zdrowie czy życie dla obywatela.
@OraclePL: i tak i nie. faktycznie rzeczy nie polskie są gorszej jakości, tłuszcze palmowe, w opór sody i soli, lecz nasze rodzime produkty deklasują te zachodnie. mięso i wyroby wędliniarskie mamy na bardzo wysokim poziomie, mamy dobre pieczywo, przetwory sklepowe, konserwy, z tych rzeczy jesteśmy znani.
no na pewno xd, czuję się top bezpieczny jak widzę drogówkę wymuszającą wykroczenia (bez kamerki ani rusz), krawężników broniących fortecy na Mickiewicza i wypisujących mandaty za byle gówno żeby zdążyć przed końcem miesiąca albo tajniaków, którzy bohatersko zamykają kogoś za 1g zielska.


@sphinxxx: kurde no popatrz, jeżdżę bez kamerki i ani razu nie wymuszono na mnie niczego! Skoro to takie nagminne to jak to się stało, że nie znam nikogo komu
@pwone nie wiem czy dobrze odczytuje ten komentarz, ale straszne emocje z niego buchają, relax panie bagieto.

Jeszcze mi się chcę, więc wyłącznie z kurtuazji odpowiem na twoje pytania:

1. Może to cię zdziwi, ale w ogólnej perspektywie znamy mało ludzi, dlatego wymyślono media, które mają nieco większy zasięg, żebyśmy mogli czerpać informacje nieco szerzej, niż nasze własne kręgi znajomych. Więc to że nie masz kamerki i tobie nic się nie stało