Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc mireczki. Poszedlem na zakupy wraz z moim #rozowypasek do Lidla. Poszlismy do samoobslugowej i wzięlismy stamtąd reklamowke, zeby spakowac zakupy. No i po zaplaceniu zaczelismy pakowac, a okazalo sie, ze reklamowka jest dziurawa (raczej juz byla, wlozylem tam tylko mleko i olej, watpie zeby od tego pękła), więc odlozylem ją na bok i wzialem nowa. Nie moglem jej zeskanowac ponownie bo juz bylo zaplacone i kazalo pakowac. No i zaczalem pakowac do tej nowej, a rozowy pasek zaczął dramatyzowac: ''co ty robisz!! poplacze sie zaraz!''. Teraz jest obrazona i sie nie odzywa, bo jestem zlodziejem, bo ukradlem reklamowke. No przeciez bylo zaplacone za tamta reklamowke, nie moja wina ze byla dziurawa. Jest na paragonie. Poza tym to tlyko 50 groszy, nie dawalbym #!$%@? o to, a tym bardziej nie myslalbym, zeby cokolwiek kiedykolwiek ukraść.
Niby moglem po spakowaniu zrobic "nowe zakupy" i zaplacic za sama reklamowke, ale no #!$%@? bez przesady. Za nami w #!$%@? kolejka, no i nie wiem.

Powinienem zapłacić za tą drugą reklamówkę? Jestem złodziejem?
Nie wiem Mireczki, kto ma rację?


#pytanie #problem #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a4c0c7596226000a57774e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5