Wpis z mikrobloga

Mireczki zainstalowałem sobie fallouta 3, próboję coś pograć ale nie idzie mi to w ogóle :D powiedzcie mi gdzie mam poskilować i czym jak nie mam żadnej kasy na b--ń? Ewentualnie jak zdobyć hajs. Jestem zaraz na początku w Megatonie. #fallout3 #fallout
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szaqal: Coś do walki, na pewno retoryka. Nauki ścisłe. B--ń znajdziesz w super duper markecie, jak będziesz zadanie dla Moiry robić.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rób zadania, a kasa będzie lecieć.
  • Odpowiedz
@szaqal: Post apokaliptyczna rzeczywistość nie jest prosta, czego się spodziewałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio, to może zmniejsz poziom trudności. Ja w Falloutach siedzę od tak dawna, że nawet nie pamiętam jak to jest ich nie ogarniać i zupełnie nie wiem jak Ci pomóc, bo dla mnie zachowanie w tej grze jest oczywiste. Idź może w zwykłą b--ń palną, inwestuj w skille z
  • Odpowiedz
@szaqal: W takich grach istnieje jedna zasada. Zbierasz każdy śmieć, który jest coś warty, jak ci się skończy udźwig, to wywalasz te najmniej wartościowe w stosunku do masy. Potem tachasz to wszystko do sklepu, sprzedajesz i już jakiś hajs jest :)
  • Odpowiedz
@szaqal: VATS używasz czy lecisz na żywioł? Na początku masz chyba wiatrówkę, czy tam karabin na gryzonie. Zawsze coś. W samym F3 limit poziomów to 20, chyba że masz dlc to więcej. Każda odwiedzona lokacja, to dodatkowe xp. Zwiedzaj, szukaj, coś się znajdzie.
  • Odpowiedz
@szaqal: Cytuje za kumplem: niech zwiedza pobliskie lokacje... Super Dupermarket, szkole... lazi po pustkowiach i odkrywa lokacje... zawsze cos sie znajdzie... w szkole w jaskini ma karabin szturmowy i troche ammo... (...) Od laski z domu sprzed szkoly mozna troche kasy wyciagnac, retoryka na fuksa...
  • Odpowiedz