Wpis z mikrobloga

to bananowe dziecko widziało pracę?


@jarema87: no tak bo praca to tylko przy malowaniu scian albo na zmywaku XD
dupka boli ze pracuje grajac koncert i nagywajac muzyke/grając w reklamach
polaku cebulaku czuje cie az tutaj
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: sorry ale to brzmi trochę jakby każdy któremu wyszło w interesach i zarobił na tyle dużo, że mógłby chociaż skromnie za to żyć przez x lat to już nie pracuje tylko realizuje hobby, bo jego praca nie warunkuje tego czy zdechnie z głodu. No nie tak to działa. Są ludzie sukcesu którzy niby mają hajsu jak lodu, a mimo to prowadzą biznes który rozkręcali latami, bo taką mają ambicję,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kutang-Pan: możesz to nazwać "opcjonalną pracą" jak wolisz.


Jeśli chcesz to porównywać z gościem, który codziennie rano "idzie pracować na tego złodzieja" bo nie będzie miał na chleb i dach nad głową, to śmiechu warte. I właśnie to wytykam.

@elf_pszeniczny: no to się dowiedziałem że nigdy nie przepracowałem ani dnia. Zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kręci bekę z przegrywów


@Jaca656565: posłuchałbyś jego album to zrozumiałbyś, że Mata sam o sobie mówi jak o przegrywie w swoich kawałkach. Tylko pierwszą płytę przesłuchaj, jest w nim więcej cech typowego wykopka niż myślisz.
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: ale jakie to ma znaczenie. Wykonuje pracę za którą dostaje pieniądze. Jego stan konta nie ma żadnego znaczenia. Jak milioner pójdzie do fabryki i będzie stał przy taśmie 8h dziennie to też nie będzie praca?

@Jestem_robotem123: samo życie z tantiemów nie. Ale pisanie tej piosenki, montowanie teledysku, promocja, podpisywanie umów z firmami, organizacja koncertów i występowanie na nich, sesje z fanami, prowadzenie kont w social mediach i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vvokun: moge cie zmartwic ale ten tekst moze odnosic sie do trendu z tiktoka zwylewaniem matchy. Nie ko iecznie chodzi o maje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
kręci bekę z przegrywów


@Jaca656565: posłuchałbyś jego album to zrozumiałbyś, że Mata sam o sobie mówi jak o przegrywie w swoich kawałkach. Tylko pierwszą płytę przesłuchaj, jest w nim więcej cech typowego wykopka niż myślisz.


@malinq: przecież to jest właśnie kręcenie beki z przegrywów xD
  • Odpowiedz